در پی بارش شدید برف؛

شهروندان قدسی با کاستی هایی ناشی از ضعف برخی مدیران گذشته مواجه شده اند

شهروندان قدسی همیشه با صبوری و تلاش های داوطلبانه، با مشکلات شهری کنار آمده اند. اما در انتظار این هستند که چه زمانی فرا می رسد تا شهری که در آن زندگی می کنند و دارای مسئولین با تجربه و توانمند است، توسط برنامه های هماهنگ میان مدیران، بدون معضل و مشکل شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، شهروندان قدسی همیشه با صبوری و تلاش های داوطلبانه، با مشکلات شهری کنار آمده اند. اما در انتظار این هستند که چه زمانی فرا می رسد تا شهری که در آن زندگی می کنند و دارای مسئولین با تجربه و توانمند است، توسط برنامه های هماهنگ میان مدیران، بدون معضل و مشکل شود.
هر چند که اجرای این امر صد در صد امکان پذیر نیست ولی می توان با حداکثر توان حداقل کاستی ها را در مدیریت شهری داشت.
در گذشته مسئولین زحماتی کشیده اند اما شهروندان فهیم قدس با کاستی هایی ناشی از ضعف برخی مدیران مواجه شدند که امید آن داریم مدیران و مسئولین جدید با برنامه ریزی، هماهنگی و تدبیر بتوانند در آبادانی بیشتر شهر متدبرانه عمل کرده و در شرایط بحرانی که همه دستگاه های اجرایی و خدماتی را غافلگیر می کند، با حضور شهردار جدید، همه دستگاه های تابعه، هر لحظه به حالت آماده باش باشند.
نکند روزی برسد که کمبود و یا اختلالی در تجهیزات و امکانات جهت خدمت رسانی به مردم در روزهای امداد رسانی به خصوص در زمان هایی که زمین بدون خبر می لرزد و یا بدون آگاهی از پیش بینی های صورت گرفته هواشناسی، برفی بیاید و یخبندانی ایجاد شود و یا با بارندگی مختصری، آبگرفتگی دیده شود و حال قدس بماند و مردمانش.
از زمان انتصاب مسعود مختاری به عنوان شهردار جدید قدس، حدود ۳ ماهی می گذرد. در اولین نشست خبری که شهردار وقت با خبرنگاران برگزار کرد، صحبت های امید بخشی از تهیه برنامه و چراغ راه در زمینه های فرهنگی، تلاش در جهت بهبود بهداشت عمومی شهر، شهری زیبا با مبلمان شهری مناسب، بهسازی معابر، ساماندهی سد معبرها و ساخت و سازهای غیر مجاز و در سایر زمینه ها، مستند شد.
امیدواریم با عملکردهای ارزشمند و مدیریت های برنامه ریزی شده و هماهنگ شهردار وقت، داشتن شهری کارآمد و توسعه یافته در کمترین زمان به شهروندان هدیه شود و دیگر بخاطر مسئولین گذشته که کاستی های را برگردن شهر گذشتند و رفتند شاهد اجاره ادوات و نبود امکانات در بحران و هزار و یک مشکل دیگر نباشیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *