محسن عسگری گفت: یکی از بزرگترین کارهای که شورای اسلامی دوره پنجم به همت فرماندار در آن ورود پیدا کرده است، آزادسازی محور چیتگر و ایجاد کمربند سبز در ورودی شهرستان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، محسن عسگری ریاست شورای اسلامی شهرقدس در راستای عملکردهای دو ماهه اعضای شورای اسلامی دوره پنجم، اظهار داشت: گزارش تکمیلی ۴ ماهه پروژه های انجام شده و برنامه های در دستور کار در دی ماه ۹۶ به شهروندان شهرقدس ارائه خواهد شد.

وی با اشاره به نبود فضاهای فرهنگی و هنری اعم از خانه عکاسان و خانه هنرمندان و مجموعه های که نبوشان باعث پراکنده شدن جامعه فرهنگی و هنری در شهر شده است بیان کرد: مسئولین دوره چهارم و افرادی که در شهر سابقاٌ مسئولیت داشتند باید پاسخگو این کاستی ها باشند، هنرمندان باید پیگیر باشند و شورای اسلامی دوره پنجم در دو ماه ابتدای کاری برنامه ریزی های را در این راستا انجام داده است و امید است که بتوانیم با حفظ این رویکرد بنای تعامل را بیش از پیش نمایان سازیم.

عسگری در خصوص نبود المان های هویت بخش در شهرستان قدس گفت: یکی از برنامه های مطرح شده در جلسات شورای اسلامی دوره پنجم المان سازی و برندینگ سازی المان های هویت بخش در شهرستان قدس است.

ریاست شورای اسلامی شهرقدس عنوان کرد: در ابتدای کار یکی از دغدغه های این دوره شورای اسلامی پروژه نیمه تمام پل ورودی شهر و پروژه فاضلاب شهری است که مشکلات عدیده ای را برای مردم بوجود آورده است.

وی خاطر نشان کرد: در این دوماهه ایتدای کار شورای اسلامی شهرقدس تدبیر اعضای شورا و انتخاب درست شهردار بیشترین زمان را به خود اختصاص داد و همینطور اولویت بندی برنامه های مهم و بررسی نیازها شهرستان را در برداشت.

این مقام مسئول تصریح کرد: یکی از بزرگترین کارهای که شورای دوره پنجم به همت فرماندار و شهرداری در آن ورود پیدا کرده است بررسی وضعیت و ایجاد کمربند سبز در محور چیتگر و آزادسازی این محور بوده است، یک حرکت جهادی که باعث شد منظر ورودی شهر نمای تازه به خود بگیرد و جلوه پیدا کند.