نماینده مردم شهریار،قدس،ملارد در مجلس شورای اسلامی:

حوادث متعدد ۱۳ آبان حاکی از مداخله آمریکا در امور داخلی کشور بوده است

محمد محمودی شاه نشین با اشاره به مناسبت‌های ۱۳ آبان گفت: بررسی حوادث متعدد ۱۳ آبان حاکی از مداخله آمریکا در امور داخلی یک کشور بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، محمد محمودی شاه نشین نماینده مردم شهریار،قدس،ملارد در مجلس شورای اسلامی، پیش از ظهر امروز در مقابل آموزش و پرورش شهرستان قدس با ابراز خرسندی از حضور در راهپیمایی اظهار داشت: روز ۱۳ آبان، به نام‌های روز تسخیر لانه جاسوسی، روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز نامگذاری شده است، سه عنوانی که برگرفته از حوادث تاریخی است که تاریخ این مرز و بوم تجربه کرده است و با افتخار و سربلندی به همت اقشار جامعه و با دید آگاهانه و هوشیارانه جوانان و دانش‌آموزان و دانشجویان در مسیر درست هدایت شده است.

محمود شاه نشین با اشاره به بررسی این حوادث که موضوع تبعید حضرت امام خمینی(ره) در سال۴۳، حادثه کشتار بیرحمانه دانش‌آموزان در تهران در سال۵۷ و حادثه حرکت شجاعانه و جسورانه دانشجویان در تسخیر لانه جاسوسی در سال ۵۸ است، افزود: این حوادث حاکی از مداخله دولت ایالات متحده آمریکا در امور داخلی یک کشور بوده است که با ذکاوت و هوشیاری جوانان شجاع و مومن ما، حقیقت و هویت دولت آمریکا در مقابل چشم مردم دنیا آشکار شد.

وی بیان کرد: مداخله‌گری که تا به امروز نیز ادامه داشته و در موضوع برجام، رئیس‌جمهور این کشور بر مبنای استدلال‌های بی‌پایه و اساس بنیان مداخله دیگری در تمامیت ارضی این کشور و ملت را رقم زده است.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: دانش‌آموزان خیانت‌های آمریکا و به ویژه ماجرای برجام را از مصادیقی می‌دانند که باعث می‌شود هرگز نتوان به این کشور اعتماد کرد و آنچه برای ملت ایران عزت، اقتدار و جبران تحقیر گذشتگان را ایجاد می کند به پشتوانه قدرت لایزال الهی بوده است.

وی همچنین گفت: آمریکایی‌ها از اقدام براندازانه، نظامی، تضعیف قدرت نظامی، مخالفت با قدرت و پیشرفت و ایجاد بحران‌های امنیتی، فضاسازی‌های سیاسی و ایجاد تنش با همسایگان برای تضعیف ایران استفاده کرده‌اند. اما همه اینها نتیجه‌ای جز قوی‌تر شدن ایران نداشته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *