میراحمدی گفت: انفجار اخیر در افغانستان که ص ها تن کشته و زخمی را به جا گذاشت چرا از دید مدعیان حقوق بشر به دور مانده و هیچ اقدامی دراین خصوص انجام نمیدهند و این سلاح ها را چه کسی در اختیار این مزدوران تروریست قرار داده که امروز اینگونه بر سر مردم جهان آوار شده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالقاسم میر احمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر قدس که با حضور پرشور نمازگزاران برگزار شد، اظهار کرد: خودم و همه شما را به رعایت تقوا الهی دعوت میکنم چرا که تقوا تنها ملاک انسان در پیشگاه حق تعالی است.

وی در ادامه گفت: مردم و جوامع بشری در طول تاریخ عبرت های بسیاری از خود برای آیندگان به جا گذاشتند و خداوند نخواست به بسیاری از جوامع که امروز تاریخ عذاب هایشان را می بینیم ظلم کند، بلکه آنها فقط گرفتار اعمال خویشتن و وعده هایی که خداوند به آنها داد و نشنیده گرفتند، شدند.

میراحمدی افزود: امروزه هم امتحان ها و آزمونهای سخت الهی برای ما پا برجاست و امروز، اطاعت از فقها و جانشین برحق امام زمان (عج) برای ما یک آزمون بزرگ الهی است و انشالله که همگی مومنین در مسیر حق و از عموم آفات و بلایا به دور باقی بمانند.
وی با اشاره به حوادث اخیر خاور میانه و انفجارات تروریستی بیان کرد: انفجار اخیر در افغانستان که ص ها تن کشته و زخمی را به جا گذاشت چرا از دید مدعیان حقوق بشر به دور مانده و هیچ اقدامی دراین خصوص انجام نمیدهند و این سلاح ها را چه کسی در اختیار این مزدوران تروریست قرار داده که امروز اینگونه بر سر مردم جهان آوار شده اند.

حجت الاسلام و المسلمین میر احمدی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و تایید انتخابات خاطر نشان کرد: با اتمام و تایید انتخابات، آن بزرگوارنی که موفق به کسب آرای ملت نشدند با احترام به آرای ملت و اراده مردم که با حضور خود کمر دشمنان ایران اسلامی را شکستند، اخلاق نیکو و پسندیده ای را به نمایش گذاشتند.

امام جمعه شهرستان قدس در  نماز عبادی سیاسی این هفته عنوان کرد: در ماه مبارک رمضان قرار داریم و این نکته نیز شایان ذکر است که در ماه میهمانی خدا مهربانی و اتفاق در این فضای معنوی حکم میکند فلذا آشتی با خدا، آَتی با قرآن و آشتی با بندگان خدا در این ماه واجب میشود و امید است که در تمامی عمر به این سنت حسنه پایبند باشیم.

وی در رابطه با مناسبت های هفته آتی گفت:در ساتانه سالروز قیام خونین مردم در پانزده خرداد و سخنرانی امام راحل(ره) در مدرسه فیضیه و همچنین سالروز رحلت جانسوز بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی هستیم و این دو واقعه به ترتیب سرآغاز قیام بزرگ انقلاب اسلامی و تحکیم انقلاب اسلامی به دست مردم وفا دار ایران زمین هستند.

حجت الاسلام و المسلمین میراحمدی در پایان خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان قدس با اشاره به مراسم سالروز رحلت امام راحل(ره)، متذکر شد: مردم ایران اسلامی بار دیگر در سالروز ارتحال امام خود با حضور میلیونی در حرم امام با آرمان های آن یار سفر کرده تجدید پیمان خواهند کرد.

انتهای پیام/*