دومین جلسه کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرستان قدس برگزار شد

دومین جلسه کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرستان قدس با حضور اعضا در فرمانداری شهرستان قدس در خصوص برنامه ها و فعالیت های ستاد در اندک روز های باقی مانده تا انتخابات در فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، جلسه کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرستان قدس با حضور اعضا در فرمانداری شهرستان قدس در خصوص برنامه ها و فعالیت های ستاد در اندک روز های باقی مانده تا انتخابات در فرمانداری شهرستان برگزار شد.
فراز صادقی مقدم در دومین جلسه کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قدس اظهار داشت : باید با هماهنگی و همراهی میان دستگاه های مختلف بستر های لازم را برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و سالم فراهم کرد .
وی با اشاره به اهمیت برنامه ریزی و کنترل صحیح مقوله اطلاع رسانی در ایم انتخابات افزود : اطلاع رسانی به موقع ، صحیح و شفاف از جمله اقدامات بسیار ضروری در امر برگزاری انتخابات است که می تواند علاوه بر حضور پر شور مردم در پای صندوق های رای ، از هرگونه تنش و نا امنی در برگزاری انتخابات خودداری کند .
مسئول کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرستان قدس همچنین در خصوص اهم برنامه ها و وظایف این کمیته در ایام انتخابات عنوان کرد: برگزاری نشست های هم اندیشی با مدیران رسانه های شهرستان ، برگزاری نشست خبری با حضور فرماندار محترم و رئیس ستاد انتخابات شهرستان ، اطلاع رسانی آنی اخبار انتخاباتی از طریق سامانه پیام کوتاه فرمانداری ، مستند سازی کلیه عملیات اجرائی انتخابات ، تشکیل اتاق خبر، تشکیل شورای اطلاع رسانی و شورای هماهنگی روابط عمومی  شهرستان هر پانزده روز یکبار از اهم برنامه ها و اولویت های کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد انتخابات شهرستان قدس است که باید کامل و بدون نقص اجرا شود.
صادقی مقدم در پایان سخنان خود تاکید کرد : شایسته است مدیران روابط عمومی ادارات شهرستان همکاری خود را با کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد انتخابات افزایش دهند تا زمینه ی برگزاری یک انتخابات بدون مشکل و توفیق شهرستانی در امر اطلاع رسانی عمومی در انتخابات حاصل شود و شاهد حضور و نتیجه ی مثبت حداکثری در انتخابات توسط مردم باشیم .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *