مسئول بسیج دانشجویی کشور

۱۳ آبان و روحیه استکبار ستیزی جزو ذات اسلامی ما است

گودرزی با بیان اینکه رهبرانقلاب تاکید ویژه ای بر الگو قرارگرفتن فاتحان لانه جاسوسی توسط نسل جوان امروزی دارند،گفت:ضربه زدن به منافع استکبار جزو ذات اسلامی ماست.

 به گزارش قدس خبر، داوود گودرزی مسئول بسیج دانشجویی کشور در گفتگو با خبرنگار « تهران نیوز» با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم روز ۱۳ آبان به عنوان روز استکبار ستیزی گفت: ۱۳ آبان به عنوان یکی از نقاط عطف انقلاب اسلامی است و تسخیر لانه جاسوسی توسط نسل انقلاب و جوان آن دوران یکی از اقدامات مهم در تاریخ انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه تخسیر لانه جاسوسی توسط جوانان نسل اول انقلاب اسلامی یکی از اقداماتی است که باید به عنوان الگوی نسل جوان امروزی قرار بگیرد، اظهار داشت: رهبرانقلاب فرموده اند که نسل جوان اوایل انقلاب، لانه جاسوسی استکبار را در تهران فتح کردند و امروز وظیفه نسل جوان انجام کارهای بزرگتر است.
گودرزی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) تسخیرلانه جاسوسی را به عنوان یکی از اقدامات موثر برای حذب استکبار از انقلاب اسلامی می دانست، خاطر نشان کرد: مردم با انقلاب اسلامی، شاه و استکبار جهانی را از کشور بیرون کردند و یکی از مسائلی که مورد اهمیت است، ضربه زدن به منافع استکبار در خاک ایران است که این اتفاق توسط مردم ما رخ داد و این روند باید همیشه به عنوان اصولی ما مسلمانان باشد.
مسئول بسیج دانشجویی کشور ابراز داشت: مسئله استکبار ستیزی تا قیامت جزو ذات اسلامی باقی می ماند است و ما باید همیشه در مقابل ظلم ایستادگی کنیم و ما باید هر روزمان ۱۳ آبان باشد و این روحیه را در خود تقویت کنیم.
وی افزود: ۱۳ آبان یادآور تبعید امام خمینی (ره) به خارج از کشور در سال ۴۳ است؛ کشتار بی رحمانه دانش آموزان در سال ۵۷ در جلوی دانشگاه تهران و همچنین تسخیر سفارت آمریکا در سال ۵۸ که کمر به نابودی نظام جمهوری اسلامی بسته بودند.

گودرزی در پایان با تاکید بر اهمیت حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان تصریح کرد: ۱۳آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و امسال با توجه به مسائل پیش آمده در منطقه و تحولات کشورهای عربی اهمیت حضور مردم در راهپیمایی این روز بیشتر نمود پیدا می کند.

 

انتهای متن/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *