شایعه تا واقعیت یک کناره گیری انتخاباتی در شهریار،قدس و ملارد

یاسر پناهی فکور: به نفع حسین حق وردی کناره گرفته ام نه شخص دیگری/شکایتم را تسلیم فرمانداری خواهم کرد+سند

شایعاتی در خصوص کناره گیری یکی از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهریار ، قدس و ملارد در مجلس در فضای مجازی و منطقه در حال زبان به زبان شدن بود که واقعیت موضوع چیز دیگری است.

یاسر پناهی فکور یکی از کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه شهریار قدس و ملارد  در گفتگو با خبرنگار قدس خبر گفت: طی روزهای اخیر شایعاتی را برخی از کانال های خبری در فضای مجازی منتشر کرده اند که از همین فرصت استفاده کرده و اعلام میدارم که این خبر گذب محض بوده و دخل و تصرفی در این خصوص توسط هواداران یکی از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: این حرکت بسیار زنده و ناشایست را در حال پیگیری بوده و در اولین زمان ممکن شکایت خود را از این مورد به ستاد مرکزی انتخابات شهریار قدس و ملارد که فرمانداری شهریار است تسلیم خواهم کرد تا اقدامات مربوطه توسط نهاد های نظارتی و اجرایی انتخابات صورت پذیرد.

پناهی فکور عنوان کرد: این جعلی که از پیام من در برخی کانال خبری مرتبط با یکی از کاندیداها در واقع حمایت من از حسین حق وردی بوده است که به صورت دیگر عنوان شده و این موضوع را باید عنوان کنم که این کار به دور از کارهای انتخاباتی است و امید است این منحرف کردن افکار عمومی توسط برخی از کاندیداها را دیگر شاهد نباشیم.

این کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در خاتمه سخنان خود خاطر نشان کرد: دوباره این مطلب را عنوان میکنم که حمایت من تنها از حسین حق وردی بوده و رای من نیز به وی نفع وی خواهد بود و اینکه از هواداران و حامیان دیگر کاندیداها این مهم را خواستارم که تنها در مسیر قانون و تبلیغات صحیح انتخاباتی حرکت کنند تا مردم را بدبین نکنند.

panahifakor حق وردی و پناهی فکور

photo_2016-02-21_11-24-23

photo_2016-02-21_12-24-11 photo_2016-02-21_12-24-16

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *