فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از کشف و توقیف سیگار و پارچه قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در شهرستان قدس خبر داد.

به گزارش قدس خبر، سردار محسن خانچرلی از کشف و توقیف سیگار و پارچه قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در شهرستان قدس خبر داد.

وی گفت: مأموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی شهرستان قدس در قالب گشت تلفیقی و در پی کسب اخباری از منابع و مخبران مبنی بر حمل سیگار و پارچه قاچاق برای دپو و توزیع در این شهرستان به‌ سرعت رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران اظهار کرد: مأموران شهرستان قدس با تعقیب و مراقبت شبانه‌روزی محل دپوی کالای قاچاق را شناسایی کردند و با کسب دستور مقام قضائی موفق شدند در یک عملیات غافلگیرانه متهمان را حین جابه‌جایی کالا دستگیر کنند.

وی بیان کرد: مأموران در بازرسی از محل دپو،  ۲ میلیون و ۱۶۰ هزار نخ سیگار خارجی و ۸ هزار و ۴۱ ثوب انواع شال، روسری و شلوار به ارزش ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال را کشف و دو دستگاه خودرو را در این رابطه توقیف کردند.

خانچرلی خاطر‌نشان کرد: متهمان در بازجویی‌های پلیسی ابتدا منکر هرگونه بزه بودند اما با ارائه ادله و مستندات پلیس لب به اعتراف گشودند مبنی بر این‌که کالای قاچاق را از مرزهای غربی کشور تهیه و برای توزیع در غرب استان تهران و استان البرز در انبارهای شهرستان قدس دپو کرده بودند.

وی در پایان متذکر شد: با اظهارات و اعترافات صریح پرونده مقدماتی متهمان برای ادامه بررسی تحویل مراجع قضائی شد.