فرمانده انتظامی شهرستان قدس خبر داد

کشف بیش از ۱۵ هزار قلم وسایل آشپزخانه قاچاق و تقلبی در شهرقدس

فرمانده انتظامی شهرستان قدس از کشف بیش از ۱۵ هزار قلم وسایل آشپزخانه قاچاق و تقلبی به ارزش ۱۰ میلیارد ریال توسط پلیس آگاهی خبر داد.

 به گزارش قدس خبر ، حجت‌الله کرمی‌زند  در جمع خبرنگاران شهرستان قدس  از کشف بیش از ۱۵ هزار قلم وسایل آشپزخانه قاچاق و تقلبی به ارزش ۱۰ میلیارد ریال توسط پلیس آگاهی خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس اظهار کرد: در پی گزارش‌های رسیده مبنی بر ورود کالای آشپزخانه قاچاق و تقلبی به شهرستان قدس و بسته‌بندی با نام تجاری تقلبی در یکی از انبارهای این شهرستان و فروش آن در بازار، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قدس قرار گرفت.

وی بیان کرد: مأموران مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان قدس با توجه به گزارش‌های مردمی و دریافت شده، موفق شدند در مدت زمان کوتاهی مکان این انبار را در اطراف این شهرستان مورد شناسایی قرار دهند.

کرمی‌زند تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از انبار مشخص شد کالاهای دپو شده ساخت کشور چین و از کیفیت بسیار پایینی برخوردار بوده و افراد فرصت‌طلب در این مکان با نصب برچسب یک شرکت معتبر داخلی و بسته‌بندی، آنها را برای فروش به بازار عرضه می‌کردند.

این مقام انتظامی گفت: پس از تأیید تخلف این واحد صنفی توسط مراجع ذی‌صلاح در بسته‌بندی کالای قاچاق و استفاده از یک برچسب معتبر شرکت داخلی، کالای قاچاق موجود که بالغ بر ۱۵ هزار عدد انواع ظروف آشپزخانه به ارزش ۱۰ میلیارد ریال بود توقیف و این واحد صنفی متخلف نیز مهر و موم شد.

کرمی‌زند در پایان با اشاره به اینکه در این عملیات پلیس یک نفر دستگیر شد، متذکر شد: متهم که به طرز ماهرانه‌ای اقدام به جعل مدارک گمرکی کرده بود پس از مواجهه با ادله و مستندات موجود و محرز شدن جعل مدارک، چاره‌ای جز اعتراف ندید و به جرم خود اعتراف کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *