فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس:

پیام ۱۳ آبان پایان عمر دیکتاتوری امریکا در جهان است

سرهنگ اللهیاری گفت: این مقابله مردم ایران پیام ایستادگی، مقاومت و نتیجه گیری مطلوب را مخابره میکند و بسیاری از کشورها امروز فهمیدند که از راه مقاومت و ایستادگی در برابر مستکبرین در مقابل دیکتاتور ها میتوان پاسخ گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، فیاض اللهیاری در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار سرویس سیاسی قدس خبر با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در جمع دانش آموزان اظهار داشت: پیام ۱۳ آبان پایان عمر دیکتاتوری آمریکا در جهان است، افول آمریکا نزدیک است و این پیام را خود آمریکا هم احساس کرده است و امروز تمام تلاش آمریکا هم برای جلوگیری از افول زودرس خود می باشد و این تلاش ها قطعاً به جایی نخواهد رسید.
وی افزود: راهپیمایی دانش آموزان برگرفته از اتفاق و حادثه ای سال ۵۷ که دانش آموزان برای تظاهرات علیه حکومت پهلوی تدارک دیده بودند و مقابله ای که با این دانش آموزان صورت گرفت، تعدادی از دانش آموزان به شهادت رسیدند و به همین مناسبت این روز را به عنوان روز دانش آموز نامیدند و همچنین ۱۳ آبان مناسبت های مختلفی دارد و یکی از مناسبت ها تبعید حضرت امام(ره) به ترکیه در سال ۴۳ بود و یکی دیگر از مناسبت ها هم دانشجویانی که برای تسخیر لانه جاسوسی اقدام کردند.
اللهیاری درخصوص تسخیر لانه جاسوسی بیان کرد: دانشجویان سفارت آمریکا را به تسخیر خود درآورد و اسناد و مدارکی که بر علیه انقلاب اسلامی بود را بدست آوردند و امروز ۱۳ آبان ۹۷ تکمیل کننده اوج قباهت بر علیه ملت ایران را نشان میدهد و این حضور پرشور دانش آموزان و دانشجویان پاسخ دندان شکنی بود علیه استکبار جهانی که امروز دانش آموزان یک پدافند غیر عامل را انجام دادند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس گفت: آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند و حضور امروز دانش آموزان و دانشجویان در صحنه بزرگترین تو دهنی یه تحریم و یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکاست.
وی عنوان کرد:این مقابله مردم ایران پیام ایستادگی، مقاومت و نتیجه گیری مطلوب را مخابره میکند و بسیاری از کشورها امروز فهمیدند که از راه مقاومت و ایستادگی در برابر مستکبرین در مقابل دیکتاتور ها میتوان پاسخ گرفت.

 

خبرنگار: زهرا کریمی

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *