مسئول بسیج رسانه استان تهران:

پیاده روی اربعین نشان دهنده اقتدار اسلام و شیعه است

مصطفی هدایی گفت: با توجه به اینکه استکبار جهانی به دنبال این است که با استفاده از ابزار رسانه، از هر فرصتی برای ضربه زدن به ارزش های دینی استفاده می کند، بنابراین اصحاب رسانه با حرکت های جهادی رسانه ای، دین خود را به نظام مقدس اسلامی ادا خواهند کرد. 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، مصطفی هدایی، مسئول بسیج رسانه استان تهران در گفت و گوی اختصاصی با رادیو اربعین، صدای قدس، در ارتباط با اجرای برنامه های فرهنگی به ویژه در اربعین سیدالشهدا(ع) اظهار کرد: اقدام حرکت جهادی رسانه ای همزمان با اربعین حسینی قابل قدردانی است. در سال های اخیر به برکت حزن و علاقه مردم و ارادت به آل الله، حرکت پیاده روی اربعین رنگ و بوی خاصی پیدا کرده است. حضور جمعیت ده ها میلیون نفری در عراق، این پیام را به جهانیان ارائه می دهد که شیعه مظلوم نیست. حرکت میلیونی پیاده روی اربعین، اقتدار اسلام و شیعه را در کشور عراق نشان می دهد.

هدایی با اشاره به حدیثی از امام هادی(ع) در ادامه افزود: در استان تهران نیز طی ۵ سال گذشته، شاهد این هستیم که جاماندگان اربعین با برگزاری راهپیمایی از میدان امام حسین(ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم(ع)، در حرکتی نمادین ارادت خود را به سیدالشهدا(ع) نشان می دهند و ثواب این زیارت کمتر از زیارت امام حسین(ع) نیست.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه استکبار جهانی به دنبال این است که با استفاده از ابزار رسانه، از هر فرصتی برای ضربه زدن به ارزش های دینی استفاده می کند، بنابراین اصحاب رسانه با اینگونه حرکت های جهادی، دین خود را به نظام مقدس اسلامی ادا خواهند کرد.

مسئول بسیج رسانه استان تهران تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب تأکید بسیاری بر توجه به شبکه های اینترنتی دارند و فرمودند که تأثیر شبکه های اینترنتی از سلاح و حتی بمب اتم بیشتر است. لذا این وظیفه مهم بر عهده ماست که در حوزه سربازی ولایت و انعکاس پیام اسلام، از کوچکترین وسیله در مقابله با جنگ نرم دشمن استفاده کنیم.

 

خبرنگار: سیده طیبه عزتی

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *