معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان ایلام:

پلیس ویژه کوهستان در ایلام فعال شد

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: پلیس ویژه کوهستان برای ایام نوروز در ایلام فعال شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، سرهنگ جلال میرزابیگی اظهار داشت: در راستای ماموریت تامین نظم و امنیت تعطیلات نوروزی، پلیس استان علاوه بر کنترل شدآمدی جاده ها و مسیرهای برون شهری و درون شهری که از بیست و چهارم اسفندماه اغاز شده است، به صورت شبانه‌روزی در راستای تامین امنیت هم استانی ها و مسافران نوروزی تاپایان تعطیلات نوروزی درآماده باش کامل خواهدبود.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان ایلام تصریح کرد: پلیس ویژه کوهستان با تلفیقی از کارکنان زبده یگان ویژه و یگانهای امداد ، ماموریت برقراری امنیت مسافران نوروزی در تفرجگاهها و دامان طبیعت زیبای استان ایلام را عهده دارخواهند بود.

وی یادآور شد: به دلیل اهمیت ایستگاه‌های بازرسی در ارائه خدمت و احساس امنیت مردم، پلیس استان علاوه بر حدود ۸ ایستگاه بازرسی ثابت در سطح استان، در حدود ۳۰ ایستگاه بازرسی موقت و سیار نیز در ایام نوروز برای نقاط مختلف از جمله ورودی و خروجی شهرها،اماکن زیارتی وتفریحی پیش‌بینی کرده است.

سرهنگ میرزابیگی یادآور شد: در طول تعطیلات آماده خدمت‌رسانی و راهنمایی مسافران نوروزی هستند و پوشش انتظامی و ترافیکی را در سراسر نقاط و راه‌های استان برقرار خواهند کرد./مهر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *