مدیر راهبردی گروه جهادی بقیه‌الله استان تهران: پزشکان جهادی استان تهران به مناطق محروم اعزام می‌شوند

پزشکان جهادی استان تهران به مناطق محروم اعزام می‌شوند

مدیر راهبردی گروه جهادی بقیه الله استان تهران گفت: گروه جهادی فرهنگی بقیه الله دارای ۲ سامانه سیار دندانپزشکی با ده دستگاه یونیت سیار و یک سامانه سیار چشم پزشکی است که به علاوه بر بیمارستان صحرایی در روستاهای مجاوری که مردم منطقه فاصله زیادی دارند یا توان رفت و آمد ندارند، خدمات ارائه می‌نماید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، اردوهای جهادی در تابستان به اوج خود می‌رسد و در آن دانش‌آموزان، مهندسان، کارگران، پزشکان، طلاب و دیگر اقشار حضور دارند تا با انجام خدمت بدون دریافت حقوق در مناطق محروم از میزان محرومیت‌ها بکاهند؛ اردوهایی که با اخلاص و خدمت‌رسانی و بدون هیچ هیاهویی انجام می‌شود و این بار پزشکان جهادگر گروه جهادی پزشکی بقیه الله(عج) در اقدامی مجاهدانه و در راستای محرومیت زدایی به مناطق محروم در جنوب کرمان(زهکلوت) اعزام می‌گردند.

گروه جهادی بقیه‌الله بسیج سازندگی استان تهران در این مرحله از اعزام با ۶۰ پزشک متخصص به جنوب استان کرمان (زهکلوت) رهسپار خواهند شد تا غبار غمی از چهره مردم این مناطق بگشایند.

گودرزی ، مدیر راهبردی گروه جهادی بقیه‌الله استان تهران اظهار داشت: در این مرحله از اعزام گروه جهادی پزشکی به منطقه رودبار جنوب، زهکلوت است که حجم جمعیتی حدود ۱۲۰ هزار نفر مورد پوشش قرار می‌دهد که توانایی ارائه خدمات به ۴۰ هزار نفر را دارد.

وی گفت: این نخستین و بزرگترین فعالیت مردمی و جهادی است که منجر به احداث بیمارستان صحرایی شامل تجهیزات مدرن از قبیل دستگاه سونوگرافی، عکس‌برداری و … در برخواهد داشت.

مدیر راهبردی گروه جهادی بقیه‌الله استان تهران تصریح کرد: گروه جهادی فرهنگی بقیه الله دارای ۲ سامانه سیار دندانپزشکی با ۱۰ دستگاه یونیت سیار و یک سامانه سیار چشم پزشکی است که به علاوه بر بیمارستان صحرایی در روستاهای مجاوری که مردم منطقه فاصله زیادی دارند یا توان رفت و آمد ندارند را ارائه می‌کند.

خدمت‌رسانی توسط این اردوی جهادی پزشکی از تاریخ ۲۳ تا۳۰ مرداد سال جاری به مدت یک هفته دراین مناطق محروم ادامه خواهد داشت/ تهران نیوز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *