به گزارش قدس خبر ، جام شهدا با حضور چهار تیم پرسپولیس، سایپا، صبا و ذوب آهن از روز جمعه آغاز می‌شود. جامی که قرار بود در شروع لیگ آغاز شود اما به دلیل تداخل مسابقات با برنامه اردویی تیم‌ها به نیم فصل منتقل شد و در نیم فصل تیم‌ها استقبال بهتری هم از برگزاری […]

به گزارش قدس خبر ، جام شهدا با حضور چهار تیم پرسپولیس، سایپا، صبا و ذوب آهن از روز جمعه آغاز می‌شود. جامی که قرار بود در شروع لیگ آغاز شود اما به دلیل تداخل مسابقات با برنامه اردویی تیم‌ها به نیم فصل منتقل شد و در نیم فصل تیم‌ها استقبال بهتری هم از برگزاری این جام کردند.

جامی که قرار است به احترام شهدای گرانقدر دفاع مقدس برگزار شود و به همین دلیل هم مسئولان و سرمربیان تیم ها اعلام کردند در این جام به گونه‌ای حاضر شوند که یاد و نام شهدا را به خوبی گرامی بدارند.

افتتاحیه این جام روز جمعه با بازی سایپا و پرسپولیس در وزرشگاه شهر قدس آغاز می‌شود و تیم ها بعد از تعطیلات نیم فصل می‌خواهند خود را در این تورنمنت محک بزنند.

در این مسابقات سرمربیان می‌خواهند خود را برای حضور قدرتمندانه در نیم فصل دوم لیگ برتر آماده کنند. پرسپولیس در جدول لیگ با یک امتیاز کمتر در رده پنجم است و سایپا ۳۰ امتیازی در رده چهارم قرار دارد و این مسابقه می تواند یک بازی زیبا و جذاب در افتتاحیه جام شهدا باشد.

برنامه مسابقات جام شهدا

جمعه ۲ بهمن ماه

پرسپولیس – سایپا ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه ورزشگاه شهرقدس

شنبه ۳ بهمن ماه

ذوب آهن- صبا ساعت ۱۵ ورزشگاه شهر قدس

انتهای پیام/د

فارس