همایش شورای معتمدین شهرستان‌های غرب استان تهران به مناسبت فرارسیدن هفته ناجا در شهرستان قدس برگزار شد.

به گزارش قدس خبر، همایش  شورای معتمدین پلیس شهرستان‌های شهریار، قدس، ملارد، رباط‌کریم، بهارستان و اسلامشهر به میزبانی شهرستان قدس در محل سالن اجتماعات باقرالعلوم (ع) شهرستان قدس با حضور مدیرکل امور انتظامی و توسعه نظم عمومی وزارت کشور، امام‌جمعه شهر قدس، محمودی نماینده مجلس، ضرغام سرپرست فرمانداری قدس و مسئولان نظامی و انتظامی شهرستان و رییس شورای اسلامی شهر و اعضای شورا و معتمدین پلیس برگزار شد.

سرهنگ گلزاری جانشین فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، هفته دفاع مقدس و تبریک فرارسیدن هفته ناجا گفت: نیروی انتظامی در تمام صحنه‌ها از اوایل انقلاب تا هم‌اکنون حضور پررنگ داشته است و شهدای بسیاری را در این مسیر به انقلاب هدیه کرده است.

وی با اشاره به سخن امام راحل در خصوص استقلال و امنیت کشور بیان کرد: حضرت امام خمینی (ره) دربیانی بسیار ارزشمند می‌فرمایند: قدم نهادن در مسیر ائمه اطهار (ع) و آزادی از سیطره اجنبی‌ها و طعم شیرین استقلال هدف والایی و نیروی‌های نظامی و انتظامی این را در میدان فرزانگی و مردانگی با مرگ سرخ به عینه دیده‌اند که این بسیار ارزنده و زیبا است.

همایش شورای معتمدین در غرب استان تهران

جانشین فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود به جایگاه و منزلت معتمدین پلیس در سطح شهرستان‌ها اشاره‌ای کرد و گفت: همراهی مردم با پلیس یکی از مهم‌ترین مواردی است که موجب شده تا ناجا بتواند هرروز نسبت به‌روز گذشته توفیقات بهتری را به دست بیاورد.

گلزاری در خاتمه متذکر شد: شهرستان‌های غرب استان تهران از قابلیت‌های بالقوه‌ای برخوردارند و شهرستان قدس نیز از این قاعده مستثنا نیست و امروز امنیت و آرامشی که در شهرستان‌های غرب استان تهران وجود دارد به خاطر همین همراهی و حس تعامل، یکدلی و یکرنگی است که بین مردم و مسئولان برقرار است.

انتهای پیام/