دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس، همایش درختکاری به یاد شهدا را با حضور غلامرضا یاوند عباسی، مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران، خانواده معظم شهدا و مسئولین دانشگاه برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس، ظهر امروز همایش درختکاری به یاد شهدا را با حضور غلامرضا یاوند عباسی، مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران، خانواده معظم شهدا و مسئولین دانشگاه برگزار کرد.

دکتر مهدی فتح الله، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس، ضمن خاطر نشان کردن فرهنگ اصیل ایثار و شهادت، اظهار داشت: ما معتقدیم فرهنگ ایثار یکی از متعالی ترین فرهنگ هاست. در حوزه توسعه و ارتقاء فرهنگی با توجه به گستردگی فرهنگ باید این موضوع را نهادیه سازیم.

غلامرضا یاوند عباسی، مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران، تصریح کرد: در محیط علمی و دانشگاهی تجزیه و تحلیل و گفتمان شهدا انتظار می رود. با بررسی وصیت نامه شهدا می توانیم به گفتمان شهدا دست یابیم و متوجه شویم که آنها چه انتظاراتی از ما دارند.

وی افزود: در گفتمان شهدا، وفاداری و انقلابی ماندن موج می زند. دانشگاه ها بهترین محیط برای انجام کارهای علمی و پژوهشی در شناخت بیشتر شهدا هستند.

در پایان این همایش پس از ادای احترام به شهدای گمنام با حضور خانواده شهدا مراسم درختکاری انجام شد.

انتهای پیام/