با توجه به مطالب مطروحه و به مناسبت سالروز ازدواج پیامبر(ص) و حضرت خدیجه(س) همایشی با عنوان “استحکام بنیان خانواده” با هدف توسعه و ارتقای سلامت اجتماعی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، زهرا شکرالهی فرمانده حوزه ۱۵۶ الزهرا(س) ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس در خصوص برگزاری همایش استحکام بنیان خانواده در شهرستان قدس اظهار داشت: خانواده مناسب ترین جایگاه برای تامین نیازهای انسان و بهترین بستر برای تامین امنیت و آرامش روانی است، با این حال در عصر کنونی نظام خانواده دچار مشکلات و چالش هایی شده است که کم کم آن را به سستی و تزلزل می کشاند.
شکرالهی افزود: مهمترین عامل تحکیم و ثبات یا تزلزل و فروپاشی خانواده چگونگی رابطه ها و داد و ستد عاطفی میان اعضای خانواده به ویژه زن و شوهر است و در تمامی ادیان محبت ورزیدن، مدارای همسران، خوش رفتاری و خوش کلامی در خانواده، رعایت حقوق یکدیگر، رسیدگی به کودکان، احترام به بزرگان و حمایت از بیماران عبادت محسوب می شود و امری مقدس است که باعث تحکیم بنیان خانواده می شود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به مطالب مطروحه و به مناسبت سالروز ازدواج پیامبر(ص) و حضرت خدیجه(س) همایشی با عنوان “استحکام بنیان خانواده” با هدف توسعه و ارتقای سلامت اجتماعی برگزار می شود.
وی تصریح کرد: این برنامه روز چهارشنبه ۸ آذر ماه از ساعت ۱۴ به کارشناسی حجت الاسلام والمسلیمن دهنوی در یادمان شهدای گمنام بوستان حضرت ولیعصر(عج) شهرستان قدس برگزار می شود.