رییس پلیس راهور غرب استان تهران گفت: خدمت پلیس سختی‌ها و مشقت‌های فراوان دارد اما هدف خدمت به مردم و رضایت خدا است.

به گزارش پایگاه خبر تحلیلی قدس خبر، سرهنگ محمد صادق صادقی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان تهران، در همایش طلایه‌داران فرهنگ ترافیک که با حضور مسئولان شهری در سالن همایش آتش نشانی برگزار گردید، ضمن گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی، اظهار داشت: شهرستان قدس با تلاش شبانه روزی و همکاری خوب مسئولان از نظر تصادفات و ترافیک در مقایسه با سایر شهرستان‌ها وضعیت مطلوب و خوبی دارد.

صادقی اشاره کرد: هدف از ارائه خدمات نیروی انتظامی، رضایت خدا و خدمت صادقانه به مردم است.

وی با یادآوری خاطره‌ای از زمان تحصیل، بیان داشت: در سال ۵۵ که دانش آموز اول ابتدایی بودم و به خاطر نزدیکی مدرسه با نیروی اتتطامی من هرروز نظم وانظباط زحمت کشان این نیروهای سبزپوش را ملاحظه می کردم. دوست داشتم که اگر بزرگ شدم در نیروی انتطامی خدمت کنم. زمانی که دوران خدمت خود را در این مجموعه آغاز نمودم در اوایل سختی و مشقت‌های این حرفه را دیدم و خواستم که از این شغل کناره‌گیری کنم اما با صحبت‌های آگاهانه پدر بزرگوارم که گفت: در دوران جنگ تحمیلی شهدا، یثارگران و جانبازان به خاطر دفاع از میهن اسلامی و خدمت به مردم و مملکت ایثار کردند و یاد و خاطر آنها همیشه در دل‌ها ماندگار است و حرفه شما هم خدمت به خلق خدا و دفاع از میهن اسلامی است. این سخن موجب شد من بیشتر ترغیب و تشویق به برگشتن به این شغل مقدس پلیس باشم.

صادقی ادامه داد: لذت خدمت نیروی انتظامی مانند روزه دار در ماه مبارک رمضان است. با وجود تحمل سختی، گرسنکی و تشنگی چون انسان رضایت خدا را در پی دارد این سختی را به جان می خرد.
وی گفت: وظیفه بزرگترها اینست که فرزندانشان را نسبت به واقعیت ها آگاه کنند.
رییس پلیس راهور غرب استان تهران، با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در جمع مسئولان نیروی انتظامی، تصریح کرد : باید نقاط قوت و حساس و نقاط ضعف را جستجو کنید. مثلا در حادثه‌های جاده ای و تصادفات، سهم نیروی انتظامی در جلوگیری از حوادث رانندگی را بررسی کنید و البته دستگاه‌های مختلف در ابن زمینه سهم دارند. این نشان از عنایت ویژه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به نجات جان انسان‌ها دارد.

 

خبرنگار: معصومه قربانی

انتهای پیام/