رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس،

نیاز تعامل بیشتر مدیریت شهری قدس با ارشاد در برگزار برنامه های فرهنگی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس گفت: مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان قدس برنامه های بسیاری را در حوزه فرهنگ دارد که نیاز است مدیریت شهری تعامل بیشتری را با این مجموعه برای اجرای برنامه ها داشته باشد.

به گزارش قدس خبر– رضا کرم آبیان در حاشیه جلسه برنامه ریزی دهه فجر در شهرستان قدس گفت: برای برگزاری برنامه های در سطح شهرستان بهتر است که برنامه هایی که مجموعه های شهرستان دارند را به گونه ای به صورت هماهنگ برگزار کنند تا تداخلی در این میان بین برنامه ها صورت نگیرد.

وی ادامه داد: یکی دیگر از مواردی که بهتر است ادارات و سازمان ها و نهادهایی که از مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درخواست گروه های هنری و … را دارند رعایت کنند این است که برنامه های خود را از قبل تدوین کنند و نیازهای گروه هایی که دارند را تا حداکثر یک هفته قبل از شروع دهه فجر به این اداره اعلام کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس افزود: یکی دیگر از مواردی که لازم است به آن اشاره کنم این است که شهرستان در خصوص مباحث فرهنگی و گروه های مختلف هنری و نمایشی و.. در شهرستان از پتانسیل قابل توجه و بالایی برخوردار است اما مشکلات و نیازهایی را نیز دارند که باید مرتفع شود.

کرم ابیان خاطر نشان کرد: در تمام برنامه های فرهنگی مجموعه ای از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم دخیل هستند که این مورد را مجموعه مدیریت شهری باید مد نظر قرار دهد که برای هرچه بهبود برنامه های فرهنگی در شهرستان قدس نیاز است که تعامل بیشتری را با این اداره در تمام سطوح داشته باشد.

وی گفت: در دهه فجر و دیگر مناسبت های ملی مذهبی مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این قابلیت و پتانسیل را دارد که مجموعه های فرهنگی و هنری و.. خود را با هماهنگی های لازم و تعامل سازنده ای که در شهرستان است برای اجرای برنامه هماهنگ کند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس در پایان افزود : با توجه به تمام موضوعات مطرح شده و اعلام امادگی این اداره لازم است دربرای اجرای برنامه ها از مجموعه های فرهنگی و سالن هایی که در اختیار شهرداری است مجموعه ای یا در اختیار ارشاد قرار گیرد و یا حمایت هایی از سوی مجموعه مدیریت شهری برای برگزاری برنامه های کمک هایی را داشته باشد تا به هرچه بهتر انجام شدن کلیه برنامه های فرهنگی در شهرستان کمک شایان توجهی کند.

انتهای پیام /ق

لینک کوتاه:http://ghodskhabar.ir/?p=2151

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *