همزمان با هفته دولت؛

نمایشگاه توانمندی های صنایع شهرستان قدس نقطه عطفی میان صنعتگران

فرماندار قدس گفت: نمایشگاه توانمندی های صنایع منطقه، می تواند نقطه عطفی میان صنعتگران و آشنایی بیشتر میان آنها شده و موجب افزایش سطح فرهنگ و استفاده از کالای داخلی و اشتغالزایی بیشتر شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، علی اصغر ناصر بخت، فرماندار شهرستان قدس از برگزاری نمایشگاه توانمندی های صنایع شهرستان خبر داد و اظهار داشت: با جدیت، اهتمام و هماهنگی میان مجموعه های توانمند، نخستین نمایشگاه توانمندی های صنایع شهرستان قدس در هفته دولت برگزار خواهد شد.
ناصر بخت با اشاره به اهداف برپایی این نمایشگاه گفت: ما به عنوان مسئولین شهری موظف هستیم قابلیت و توانایی های این شهرستان را به صورت گسترده نشان دهیم و با توجه به نامگذاری سال ۹۷ توسط مقام معظم رهبری به سال«حمایت از کالای ایرانی» فرصت مناسب و ارزشمندی است تا توانمندی های صنایع شهرستان قدس معرفی شده و موقعیت خوبی برای عرضه محصول توسط تولیدکنندگان فراهم شود.
وی خاطر نشان کرد: این نمایشگاه می تواند نقطه عطفی میان صنعتگران و آشنایی بیشتر میان آنها باشد و موجب افزایش سطح فرهنگ و استفاده از کالای داخلی و اشتغالزایی بیشتر در منطقه شود.
فرماندار شهرستان قدس، در ارتباط با لزوم تشکیل کمیته های ویژه در برگزاری این نمایشگاه و معرفی آنها گفت: نمایشگاه توانمندی های صنایع با ۶ کمیته تشکیل می شود و این کمیته ها شامل کمیته مکان یابی و طراحی داخلی نمایشگاه که به عهده شهرداری قدس، کمیته اجرایی که به عهده اداره صنعت، معدن و تجارت، کمیته فنی که مدیران صنعت در شهرستان عهده دار آن بوده، کمیته علمی که مسئولیت آن با دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدس است، کمیته اطلاع رسانی و کمیته امنیتی که مسئولیت آن توسط روابط عمومی و معاونت سیاسی فرمانداری قدس می باشد.
ناصر بخت تصریح کرد: مسئولیت ستاد برگزاری نمایشگاه برعهده شهرداری قدس بوده که بر کمیته های معرفی شده نظارت خواهد داشت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *