سردار مقیمی :

نشریات علمی در کاهش جرایم موثر می باشند

رئیس پلیس آگاهی ناجا دانشجویان می توانند در کاهش جرایم در بخش نشریات علمی فعالیت های شایسته ای انجام دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، سردار رضا مقیمی رئیس پلیس آگاهی ناجا در چهارمین روز از نمایشگاه مطبوعات با حضور در غرفه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار داشت: دانشجویانی که بتوانند در مقابله با کاهش حرایم و علمی به ما کمک کنند استقبال و حمایت می نماییم.

مقیمی در ادامه افزود در پلیس آگاهی اساس کار بر مبنای آگاهی علمی می باشد و فعالیت های تحقیقاتی دانشجویانی که در کشف و کاهش جرائم در مجموعه پلیس با ما همکاری علمی داشته باشند و بتوانند در فضای فرهنگی، امنیت اجتماعی به مجموعه پلیس کمک کنند، حمایت خواهند شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه تعاملاتی فی ما بین ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی انجام شده است، گفت: ما جلسات مفیدی را با ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی داشتیم و امید داریم بتوانیم با کمک دانشگاهیان و دانشجویان محیطی را فراهم نماییم که بتوانید در امور آسیب شناسی، جرم شناسی، جامعه شناسی و کاهش جرائم کارهای مشترک علمی انجام دهیم.

سردار مقیمی در پایان اشاره تصریح کرد: اطمینان دارم که دانشجویان می توانند کارهای شایسته و خوبی در کاهش آسیب های اجتماعی انجام دهند و همکاری های علمی پلیس آگاهی با جوامع علمی کشور موثر در اجرای هر چه بهتر قانون و در نهایت برقراری نظم و امنیت می باشد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *