نتایج انتخابات در سراسر کشور به تفکیک استان‌ها و گرایش سیاسی/ ۵۶ درصد اصولگرا/ ۲۷ درصد اصلاح‌طلب/ ۱۲ درصد مستقل/ ۵ درصد اعتدال

نتایج انتخابات با تفکیک گرایش و استان را میتوانید مشاهده کنید که از سوی وزارت کشور به صورت «رسمی» مورد تایید قرار گرفته است.

نتایج مجلس شورای اسلامی:

 

حوزه انتخابیه زرتشتیان:

مجموع آرای صحیح مأخوذه: ۶۶۷۲

اسفندیار اختیاری – مستقل – با کسب ۳۹۶۶ رأی

 

حوزه انتخابیه کلیمیان:

مجموع آرای صحیح مأخوذه: ۳۳۹۷

مره‌صدق – مستقل – با کسب ۲۴۴۹ رأی

 

حوزه انتخابیه ارامنه شمال:

کارن‌خانلری – مستقل

 

حوزه انتخابیه ارامنه جنوب:

مجموع آرای صحیح مأخوذه: ۲۲۹۰

ژرژیک آبرامیان – مستقل – با کسب ۲۲۹۰ رأی

 

حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری و کلدانی:

مجموع آرای صحیح مأخوذه: ۳۸۰۵

یوناتن بت‌کلیا – مستقل – با کسب ۲۲۱۲ رأی

کد خبر : ۴۹۱۷۸۲  –
۳ روز و ۴۳ دقیقه پیش

۰۱:۱۱

۳۴٫

استان تهران

** آخرین نتایج اعلامی از سوی مراکز رسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۱۷۸۵۲۴

۱- اکبر هاشمی بهرمانی با کسب ۲۳۰۱۴۹۲ رأی

۲- محمد آقاامامی با کسب ۲۲۸۶۴۸۳ رأی

۳- حسن روحانی با کسب ۲۲۳۸۱۶۶ رأی

۴- محسن قمی با کسب ۲۲۲۹۷۵۹ رأی

۵- محمدعلی موحدی با کسب ۲۱۳۴۹۶۳ رأی

۶- قربانعلی دری‌نجف‌آبادی با کسب ۲۰۵۶۴۲۷ رأی

۷- سید ابوالفضل میرمحمدی با کسب ۱۹۶۲۹۴۴ رأی

۸- محمد محمدی‌نیک با کسب ۱۹۵۲۵۶۳ رأی

۹- ابراهیم حاج‌امینی نجف‌آبادی با کسب ۱۹۰۴۵۲۴ رأی

۱۰- سید محمود علوی با کسب ۱۷۰۶۸۵۵ رأی

۱۱- نصراله شاه‌آبادی با کسب ۱۴۴۵۱۴۲ رأ‌ی

۱۲- محمدعلی تسخیری با کسب ۱۴۴۲۲۲۴ رأ‌ی

۱۳- محسن اسماعیلی با کسب ۱۴۲۲۹۳۵ رأی

۱۴- محمدحسن زالی با کسب ۱۳۵۴۷۵۶ رأی

۱۵- سید هاشم بطحائی با کسب ۱۳۲۴۳۴۴ رأی

۱۶- احمد جنتی با کسب ۱۳۲۱۱۳۰ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۳۱۶۱۲۹۱

۱- محمدرضا عارف با کسب ۱۵۴۳۱۸۵ رأی

۲- علی مطهری با کسب ۱۳۸۱۹۷۱ رأی

۳- سهیلا جلودار زاده با کسب ۱۲۵۲۹۰۲ رأی

۴- علی رضا محجوب با کسب ۱۲۵۱۶۹۶ رأی

۵- الیاس حضرتی با کسب ۱۲۳۰۵۸۴ رأی

۶- کاظم جلالی با کسب ۱۲۰۴۳۷۰ رأی

۷- محمدرضا بادامچی با کسب ۱۱۹۷۴۹۱ رأی

۸- فریده اولادقباد با کسب  ۱۱۸۹۷۴۴ رأی

۹- سیده فاطمه حسینی با کسب ۱۱۵۹۶۱۹ رأی

۱۰- مصطفی کباکبیان با کسب ۱۱۵۹۴۰۱ رأی

۱۱- پروانه سلحشوری با کسب ۱۱۳۹۸۲۹ رأی

۱۲- ابوالفضل سروش با کسب ۱۱۳۸۶۴۷ رأی

۱۳- علی نوبخت حقیقی با کسب ۱۱۲۳۴۱۴ رأی

۱۴- غلامرضا حیدری با کسب ۱۱۲۲۷۸۴ رأی

۱۵- مهدی شیخ با کسب ۱۱۱۹۶۰۸ رأی

۱۶- فاطمه سعیدی با کسب ۱۱۱۶۳۵۹ رأی

۱۷- محمدعلی وکیلی با کسب ۱۱۱۲۱۲۱ رأی

۱۸- محمود صادقی با کسب ۱۱۱۱۵۹۴ رأی

۱۹- بهروز نعمتی با کسب ۱۱۰۳۹۸۹ رأی

۲۰- پروانه مافی با کسب ۱۱۰۳۵۶۳ رأی

۲۱- فاطمه ذوالقدر با کسب ۱۱۰۲۵۱۵ رأی

۲۲- محمدجواد فتحی با کسب ۱۰۷۹۲۶۴ رأی

۲۳- طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی با کسب ۱۰۷۷۳۶۵ رأی

۲۴- سید فرید موسوی با کسب ۱۰۷۵۳۱۴ رأی

۲۵- محمد رضا نجفی با کسب ۱۰۷۲۸۶۹ رأی

۲۶- داود محمدی با کسب ۱۰۷۱۹۹۲ رأی

۲۷- محسن علی‌جانی زمانی با کسب ۱۰۷۱۶۹۸ رأی

۲۸- احمد مازنی با کسب ۱۰۶۶۶۴۰ رأی

۲۹- علیرضا رحیمی با کسب ۱۰۶۱۵۵۳ رأی

۳۰- عبدالرضا هاشم‌زائی با کسب ۱۰۳۹۸۸۴ رأی

 

 

حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۶۵۹۶۳

* سید احمد رسولی‌نژاد – اصولگرا – با کسب ۱۲۷۵۰ رأی

* قاسم مرزایی نیکو – اصلاح طلب – با کسب ۱۰۲۵۹ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه ورامین و پیشوا:

سید حسین نقوی حسینی – اصولگرا

 

حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۳۷۱۸۹۶

* حسین گروسی – اعتدال – با کسب ۷۵۵۲۴ رأی

* محمد محمودی شاه نشین – اصلاح طلب – با کسب ۶۷۹۶۶ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه پاکدشت:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۹۰۶۰۸

محمد قمی – اصلاح طلب – با کسب ۴۶۳۹۸ رأی

 

حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۳۴۲۳۰

* حسن نوروزی – اصولگرا – با کسب ۴۸۸۴۱ رأی

* ابراهیم نکو – اعتدال گرایان – با کسب ۳۳۳۱۱ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

کد خبر : ۴۹۱۷۸۱  –
۳ روز و ۴۴ دقیقه پیش

۰۱:۱۰

۳۳٫

استان یزد

** آخرین نتایج غیررسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۹۳۹۷۰

ابوالقاسم وافی با کسب ۳۲۸۲۰۶ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه یزد و اشکذر و ندوشن:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۴۷۲۵۹

سید ابوالفضل موسوی بیوکی – اصلاح‌طلب – با کسب ۱۲۴۴۸ رأی

 

حوزه انتخابیه اردکان:

محمدرضا تابش – اصلاح طلب

 

حوزه انتخابیه تفت و میبد:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۶۸۳۳۴

کمال دهقانی فیروزآبادی – اصلاح‌طلب – با کسب ۲۷۴۸۰ رأی

 

حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز:

*محمد رضا صباغیان – مستقل

* محمد رضا بابایی – اصولگرا

*انتخابات به دور دوم کشیده شد.

کد خبر : ۴۹۱۷۸۰  –
۳ روز و ۴۴ دقیقه پیش

۰۱:۰۹

۳۲٫

استان همدان

** آخرین نتایج غیررسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح مأخوذه: ۸۴۵۲۵۳

سیدمصطفی‌موسوی فراز با کسب ۴۴۱۳۲۱ رأی

غیاث‌الدین طه‌محمدی با کسب ۳۱۹۶۵۶ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی

حوزه انتخابیه اسدآباد:

اکبر رنجبرزاده – اصولگرا

 

حوزه انتخابیه تویسرکان:

مجموع آرای صحیح مأخوذه: ۵۲۹۹۰

محمدمهدی مفتح – اصولگرا – با کسب ۳۹۶۲۳ رأی

 

حوزه انتخابیه ملایر:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۳۳۵۸۲

محمد کاظمی – اصلاح طلب – با کسب ۴۵۲۸۲ رأی

* احد آزادی خواه – اصولگرا – با کسب ۲۹۸۷۲ رأی

* علیرضا امامی – مستقل – با کسب ۲۱۰۳۲ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه نهاوند:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۹۰۴۳۲

حسن بهرام‌نیا  – اصولگرا – با کسب ۳۱۱۳۲ رأی

 

حوزه انتخابیه همدان و فامنین:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۶۸۷۳۹

حمیدرضا حاجی‎بابایی – اصولگرا – با کسب ۱۳۳۳۴۳ رأی

امیر خجسته – اصولگرا – با کسب ۸۰۳۰۶ رأی

 

حوزه انتخابیه رزن:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۶۳۸۲۰

* حسن لطفی – اصلاح طلب – با کسب ۱۵۰۱۳ رأی

* عطاء‌الله سلطانی‌ صبوریا – اصولگرا – با کسب ۱۴۸۹۹ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۴۲۳۶۶

محمد علی پورمختار – اصولگرا – با کسب ۳۹۷۲۵ رأی

کد خبر : ۴۹۱۷۷۹  –
۳ روز و ۴۷ دقیقه پیش

۰۱:۰۶

۳۱٫

استان هرمزگان

** آخرین نتایج غیررسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری: 

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۷۶۳۱۵۲

سیدروح الله صدرالساداتی با کسب ۴۲۰۶۹۹ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی

حوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۳۶۲۰۴۲

حسین هاشمی تختی‌ نژاد – اصولگرا – با کسب ۱۷۷۸۲۶ رأی

احمد مرادی – اصولگرا – با کسب ۱۳۶۹۳۵ رأی

محمد آشوری تازیانی – اصولگرا – با کسب ۱۲۷۳۶۹ رأی

 

حوزه انتخابیه بندرلنگه و بستک و پارسیان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۲۴۳۴۲

* خالد زمزم نژاد – اصلاح طلب – با کسب ۲۹۹۷۷ رأی

* احمد جباري – اصولگرا – با کسب۲۹۱۵۰ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۴۷۰۶۱

سید مصطفی ذوالقدر – اصلاح‌طلب – با کسب ۷۵۱۷۵ رأی

کد خبر : ۴۹۱۷۷۸  –
۳ روز و ۴۸ دقیقه پیش

۰۱:۰۵

۳۰٫

استان مرکزی

** آخرین نتایج اعلامی از سوی مراکز رسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

محسن عراقی – ۲۴۲۱۴۶

احمد محسنی  گرکانی – ۲۰۷۶۵۵

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۶۵۲۸۸

علی اکبر کریمی – اصولگرا – با کسب ۱۰۳۲۳۴ رأی

* محمدحسن آصفری – اصولگرا – با کسب ۵۹۰۲۸ رأی

* سیدمهدی مقدسی – اصلاح طلب – با کسب ۵۴۵۴۶

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه خمین:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۹۳۱۵

محمد ابراهیم رضایی – اصولگرا – با کسب ۲۲۶۶۴ رأی

 

حوزه ساوه و زرندیه:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۲۲۶۲۴

* شهلا میرگلوبیات – اصولگرا – با کسب ۲۳۸۸۱ رأی

* محمد رضا منصوری – مستقل – با کسب ۲۲۷۶۲ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه شازند:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۶۸۴۷۴

* صاحب علی غفاری – اصولگرا – با کسب ۱۵۷۱۹

*علی ابراهیمی – اصلاح طلب – با کسب ۱۱۵۸۳ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه محلات و دلیجان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۳۱۴۱ رأی

علیرضا سلیمی – اصولگرا – با کسب۱۱۴۷۰ رأی

 

حوزه تفرش، آشتیان و فراهان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۸۴۶۳

محمد حسینی – اصلاح‌طلب – با کسب ۱۳۰۴۲ رای

 

کد خبر : ۴۹۱۷۷۷  –
۳ روز و ۴۹ دقیقه پیش

۰۱:۰۴

۲۹٫

استان مازندران

** آخرین نتایج اعلامی از سوی مراکز رسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۶۲۰۵۵۲

صادق اردشیر لاریجانی با کسب ۶۸۲۸۱۷ رأی

نور الله طبرسی با کسب ۶۱۲۶۷۳ رأی

علی معلمی با کسب ۵۵۶۷۵۰ رأی

سید رحیم توکل با کسب ۴۸۸۸۱۷ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه آمل:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۸۱۹۶۷

عزت‌الله یوسفیان ملا – اصولگرا – با کسب ۸۴۴۵۳ رأی

 

حوزه انتخابیه تنکابن، عباس آباد و رامسر:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۳۵۱۳۴

شمس اله شریعت‌نژاد – اصلاح‌طلب – با کسب ۴۶۵۲۸ رأی

 

حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۱۲۷۶۹

قاسم احمدی لاشکی – اصولگرا – با کسب ۳۹۹۸۶

 

حوزه انتخابیه قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه، سیمرغ و سوادکوه شمالی:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۲۵۰۵۲

عبدالله رضیانی – اصلاح‌طلب – با کسب ۶۲۱۹۲ رأی

* سید علی ادیانی‌راد – اصولگرا – با کسب ۴۷۲۰۳ رأی

* سید کمال علیپور خنکداری – اصولگرا – با کسب ۴۶۵۱۲

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه ساری و میاندورود:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۵۶۳۲۹

علی‌اصغر یوسف‌نژاد – اصلاح‌طلب – با کسب ۱۱۶۵۴۰ رأی

محمد دامادی – اصلاح‌طلب – با کسب ۶۷۱۵۸ رأی

 

حوزه انتخابیه بابل:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۴۳۹۴۱

علی نجفی‌خوشرودی – اصلاح‎طلب – با کسب ۶۲۷۰۸ رأی

* حسین نیازآذری – مستقل – با کسب ۵۸۸۴۶ رأی

* همت‌الله طاهرنژادلداری – اصلاح طلب – با کسب ۵۵۱۵۸ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۶۷۶۶۸

علی‌محمد شاعری – اصولگرا – با کسب ۷۰۴۰۳ رأی

 

حوزه انتخابیه بابلسر:

ولی‌الله نانواکناری – اصولگرا

 

حوزه انتخابیه نور و محمودآباد:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۳۶۳۳۱

علی اسماعیلی – اصلاح طلب – با کسب ۳۶۸۹۱ رأی

کد خبر : ۴۹۱۷۷۶  –
۳ روز و ۵۱ دقیقه پیش

۰۱:۰۳

۲۸٫

استان لرستان

 

 

** آخرین نتایج اعلامی از سوی مراکز رسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۸۸۴۱۴۴

احمد مبلغی با کسب ۴۰۰۷۳۲ رأی

هاشم نیازی با کسب ۳۸۲۵۲۳ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه بروجرد:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۴۱۹۵۶

* علاءالدین بروجردی – اصولگرا – با کسب ۳۰۴۶۶ رأی

* هادی مقدسی – اصولگرا – ۲۹۱۰۸ رأی

* عباس گودرزی – اصولگرا – با کسب ۲۷۵۲۷ رأی

* فاطمه مقصودی – مستقل – با کسب ۲۶۸۱۵ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۵۱۲۱۷

* محمد بیرانوندی – اصلاح طلب – با کسب ۵۲۵۴۱ رأی

* محمدرضا ملکشاهی راد – اصولگرا – با کسب ۳۲۱۲۷

* اعظم محمدی نیا – مستقل – با کسب ۳۲۱۲۷ رأی

* مرتضی محمودوند – مستقل – با کسب ۳۰۴۴۴ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه دورود و ازنا:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۱۸۲۸۸

* حسین گودرزی – اصولگرا – با کسب ۲۰۹۹۴ رأی

* مجید کیانپور – مستقل – با کسب ۲۰۵۷۴ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه سلسله و دلفان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۱۷۴۸۰

علی رستمیان – مستقل – با کسب ۴۸۴۴۰ رأی

 

حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۲۸۶۲۱

اله‌یار ملک‌شاهی – اعتدال – با کسب ۵۷۷۱۳ رأی

 

حوزه انتخابیه پلدختر:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۵۰۶۴۲

سیدحمیدرضا کاظمی – اصولگرا – با کسب ۱۸۹۵۰ رأی

 

حوزه الیگودرز:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۷۱۲۰۱

محمد خدابخش – اصولگرا – با کسب ۲۰۹۹۱ رأی

 

 

کد خبر : ۴۹۱۷۷۵  –
۳ روز و ۵۲ دقیقه پیش

۰۱:۰۱

۲۷٫

استان گیلان

** آخرین نتایج اعلامی از سوی مراکز رسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۱۷۳۲۴۱

سیدعلی حسینی اشکوری با کسب ۳۵۴۹۱۸ رأی

زین العابدین قربانی با کسب ۳۳۱۲۸۳ رأی

رضا رمضانی با کسب ۳۳۰۶۰۶ رأی

احمد پروائی ریک با کسب ۳۰۵۰۷۳ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه رودبار:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۵۷۹۹۴

* صمد مرعشی – اصولگرا – با کسب ۱۳۲۴۰ رأی

* منوچهر جمالی سوسفی – مستقل – با کسب ۸۲۵۹ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۹۱۸۶۰

ذبیح‌الله نیک‌فر لیالستانی – اصولگرا – با کسب ۴۷۳۴۱ رأی

 

حوزه انتخابیه رودسر و املش:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۰۸۸۴۰

اسدالله عباسی – اصولگرا – با کسب ۴۰۳۴۵ رأی

 

حوزه انتخابیه لنگرود:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۷۵۷۳۳

مهرداد بائوج لاهوتي – اصلاح طلب – با کسب ۲۸۸۴۶ رأی

 

حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۸۲۵۹۴

محمود شکری – اصولگرا – با کسب ۴۸۸۸۶ رأی

 

حوزه انتخابیه فومن و شفت:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۱۱۳۸۸

محمد مهدی افتخاری – اصلاح طلب – با کسب ۳۳۶۴۷

 

حوزه انتخابیه بندرانزلی:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۸۵۹۲

حسن خسته بند – اصولگرا – با کسب ۱۴۹۴۸ رأی

 

حوزه انتخابیه آستارا:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۹۷۲۹

ولی داداشی – اصولگرا – با کسب ۱۴۱۷۳ رأی

 

حوزه انتخابیه رشت:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۵۹۴۴۲

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی – اعتدال – با کسب ۹۰۹۲۱ رأی

* جبار کوچکی نژاد – اصولگرا – با کسب ۵۸۹۲۲ رأی

* سیدعلی آقازاده دافساری – اصولگرا – با کسب ۵۸۳۹۷ رأی

* سید ولی اله عظمتی – اصولگرا – با کسب ۵۳۳۹۲ رأی

* محمدصادق حسنی جوریابی – مستقل – با کسب ۴۳۶۰۲ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه صومعه سرا:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۸۳۰۴۵

سیدکاظم دلخوش اباتری – اصلاح طلب – با کسب ۳۵۹۰۶ رأی

 

حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۵۴۵۷۴

محمدحسین قربانی – اصلاح طلب – با کسب ۱۹۳۱۱ رأی

 

کد خبر : ۴۹۱۷۷۴  –
۳ روز و ۵۳ دقیقه پیش

۰۱:۰۰

۲۶٫

استان گلستان

** آخرین نتایج غیررسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۳۵۷۹۱۶

سیدکاظم نورمفیدی با کسب ۵۱۴۵۷۲ رأی

عبدالهادی مرتضوی شاهرودی با کسب ۳۹۴۹۲۰ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۰۰۲۴۹

علیرضا ابراهیمی فرد – اصولگرا – با کسب ۲۷۰۸۳ رأی

 

حوزه انتخابیه علی‌آباد کتول:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۸۵۴۷۶

اسدالله قره خانی آلوستانی – مستقل – با کسب ۴۴۵۵۹ رأی

 

حوزه انتخابیه مینو دشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۶۶۳۰۵

* شهرام کوسه‌غراوی – اصلاح طلب – با کسب ۴۱۲۷۴ رأی

* سیدنجیب حسینی – اصولگرا – با کسب ۳۸۷۳۶ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان:

رامین نورقلی‌پور – اصلاح طلب

رحمت‌الله جلالی – اصولگرا

 

حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۴۶۰۷۴

* عبدالغفور امان زاده – مستقل – با کسب ۴۷۸۹۴ رأی

* نور محمد تربتی نژاد – اصلاح طلب – با کسب ۴۷۴۶۷ رأی

* نبی هزار جریبی – اصلاح طلب – با کسب ۴۵۰۹۴ رأی

* سید علی طاهری – اصولگرا – با کسب ۴۳۳۰۱ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه گنبدکاووس:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۵۸۱۹۴

قرجه‌ طیار – اصلاح طلب – با کسب ۵۰۸۲۲ رأی

کد خبر : ۴۹۱۸۵۲  –
۳ روز و ۵۴ دقیقه پیش

۰۱:۰۰

۲۵٫

استان کردستان

** آخرین نتایج غیررسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۶۲۰۴۵۸

قائق رستمی با کسب ۱۴۲۹۵۴ رأی

سید محمد حسینی با کسب ۱۳۳۳۷۶ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه بیجار:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۸۶۵۴

حمدالله کریمی – اصلاح طلب – با کسب ۱۵۹۱۹ رأی

 

حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۸۴۹۲۵

* منصور مرادی – مستقل – با کسب ۱۵۸۱۵ رأی

* امید کریمیان – اصلاح طلب – با کسب ۱۲۸۱۹ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه سقز و بانه:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۴۰۷۰۸

محسن بیگلری – اصلاح طلب – با کسب ۵۸۶۷۰ رأی

 

حوزه انتخابیه قروه و دهگلان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۹۷۰۲۵

علی‌ محمد مرادی – مستقل – با کسب ۳۹۳۰۲ رأی

 

حوزه انتخابیه سنندج، دیوان دره و کامیاران:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۱۲۱۶۴

سیدمهدی فرشادان – مستقل – با کسب ۵۴۴۷۲ رأی

* سید احسن علوی – اصولگرا – با کسب ۴۸۶۹۵ رأی

* سالار مرادی – اصولگرا – با کسب ۲۵۴۹۶ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

کد خبر : ۴۹۱۷۷۳  –
۳ روز و ۵۴ دقیقه پیش

۰۰:۵۹

۲۴٫

استان کهگیلویه و بویراحمد

** آخرین نتایج اعلامی از سوی مراکز رسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۰۰۶۱۷

سید شرف‌الدین ملک حسینی با کسب ۳۲۷۸۶۴ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه گچساران و باشت:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۸۹۷۳۳

غلامرضا تاجگردون – اصلاح‌طلب – با کسب ۶۶۱۰۳ رأی

 

حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۸۱۴۵۶

غلام‌محمد زارعی – اصلاح‌طلب – با کسب ۴۸۷۶۸ رأی

 

حوزه انتخابیه کهگیلویه وبهمئی:

عدل هاشمی‌پور – اصولگرا

 

کد خبر : ۴۹۱۷۷۲  –
۳ روز و ۵۵ دقیقه پیش

۰۰:۵۸

۲۳٫

استان کرمانشاه

** آخرین نتایج غیررسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۸۹۹۹۸۱

امان نریمانی با کسب ۳۸۴۷۸۸ رأی

محمود محمدی عراقی با کسب ۲۷۰۹۰۴ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۳۵۶۸۸

حسن سلیمانی – اصولگرا – با کسب ۴۸۸۹۱ رأی

 

حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستان‌های سرقلعه و جیگران:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۱۱۸۸۵

شهاب نادری – اصولگرا – با کسب ۳۲۵۱۴ رأی

 

حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۸۲۴۰

* سید جواد حسینی‌کیا – اصولگرا – با کسب ۱۰۵۴۳ رأی

* محمد عمادی رستگار – اصولگرا – با کسب ۵۵۸۵ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه کرمانشاه:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۳۳۶۱۴۸

عبدالرضا مصری – اصولگرا – با کسب ۱۴۳۹۲۸ رأی

سید قاسم جاسمی – اصولگرا – با کسب ۱۰۶۴۵۴ رأی

*‌ سید سعید حیدری‌طیب – اصلا‌ح‌طلب – با کسب ۷۵۳۲۲ رأی

* احمد صفری – اصلاح طلب – با کسب ۵۳۸۳۴ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۱۸۰۰۰

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه – اصولگرا – با کسب ۵۳۳۶۹ رأی

 

حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۰۸۶۹۴

فرهاد تجری – اصولگرا – با کسب ۳۰۷۳۱ رأی

 

کد خبر : ۴۹۱۷۷۱  –
۳ روز و ۵۶ دقیقه پیش

۰۰:۵۷

۲۲٫

استان کرمان

** آخرین نتایج اعلامی از سوی مراکز رسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۳۱۰۲۳۴

سیداحمد خاتمی با کسب ۷۰۱۹۷۲ رأی

محمد بهرامی‌خوشکار با کسب ۶۷۲۶۰۸ رأی

امان‌الله علیمرادی با کسب ۵۵۹۶۵۶ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه:

علی برز بختیاری – اصلاح طلب

 

حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۵۲۶۲۸

یحیی کمالی پور – اصولگرا – با کسب ۷۱۷۲۹ رأی

 

حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۶۷۱۱۰

احمد حمزه – اصلاح طلب – با کسب ۷۹۲۴۳ رأی

 

حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۳۹۴۲۷

حبیب‌الله نیک‌زاده پناه – اصلاح طلب – با کسب ۷۲۹۸۵ رأی

 

حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۷۹۵۸۹

حسین امیری‌خانمکانی – اصلاح طلب – با کسب ۳۵۶۹۱ رأی

 

حوزه انتخابیه شهربابک:

مجموع آرای صحیح مأخوذه: ۴۴۸۶۱

علی اسدی‌کرم – اصلاح‌طلب – با کسب ۱۶۹۵۶ رأی

 

حوزه انتخابیه کرمان و راور:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۳۰۶۹۳۴

محمدرضا پور ابراهیمی داورانی – اصولگرا – با کسب ۱۵۷۴۵۰ رأی

محمد مهدی زاهدی – اصولگرا – با کسب ۱۰۸۳۱۶ رأی

 

حوزه انتخابیه رفسنجان و انار:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۳۸۱۴۵

احمد انارکی‌محمدی‌ – اصلاح طلب – با کسب ۵۶۴۶۴ رأی

 

حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر:

مجموع آرای صحیح مأخوذه: ۱۴۴۷۰۱

شهباز حسن پور بیلگری – اعتدال گرایان – با کسب ۵۴۹۷۰ رأی

 

 

 

کد خبر : ۴۹۱۷۷۰  –
۳ روز و ۵۶ دقیقه پیش

۰۰:۵۷

۲۱٫

استان قزوین

** آخرین نتایج اعلامی از سوی مراکز رسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری: 

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۵۳۹۹۲۵

علی اسلامی با کسب ۲۹۱۰۴۶ رأی

مجید تلخابی با کسب ۲۰۹۷۳۹ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۳۳۲۴۸۸

داوود محمدی – مستقل – با کسب ۱۰۷۹۹۱ رأی

سیده‌ حمیده زرآبادی – اصلاح طلب – با کسب ۱۰۷۳۹۱ رأی

 

حوزه انتخابیه تاکستان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۸۳۷۳۲

بهمن طاهرخانی – اصولگرا – با کسب ۴۰۴۰۶ رأی

 

حوزه انتخابیه بوئین زهرا، آوج:

بابایی – اصلاح طلب

کد خبر : ۴۹۱۷۶۹  –
۳ روز و ۵۷ دقیقه پیش

۰۰:۵۶

۲۰٫

استان فارس

** آخرین نتایج اعلامی از سوی مراکز رسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۱۵۱۸۴۷

سیدعلی اصغر دستغیب با کسب ۱۵۳۷۰۸۱ رأی

احمد بهشتی با کسب ۱۰۲۳۰۶۴ رأی

اسدالله ایمانی با کسب ۹۵۵۲۰۶ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه شیراز:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۵۶۸۳۸۹

بهرام پارسایی – اصلاح طلب – با کسب ۱۹۷۴۷۱ رأی

فرج اله رجبی – اصلاح طلب – با کسب ۱۷۲۸۸۳ رأی

مسعود رضایی – اصلاح طلب – با کسب ۱۴۲۶۶۷ رأی

* علی اکبری – اصلاح طلب – با کسب ۱۳۲۴۷۴ رأی

* جعفر قادری – اصولگرا – با کسب ۱۱۱۹۶۱ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه جهرم:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۰۷۳۴۳

محمدرضا رضایی – اصولگرا – با کسب ۵۳۸۸۲ رأی

 

حوزه انتخابیه فسا:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۰۲۳۲۹

محمد جواد جمالی – اصولگرا – با کسب ۴۴۴۰۳ رأی

 

حوزه انتخابیه اقلید:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۵۵۹۷۲

سید حسین افضلی – مستقل – با کسب ۲۰۸۸۳ رأی

 

حوزه انتخابیه سروستان، خرامه و کوار:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۹۸۷۶۵

داریوش اسمعیلی – اصولگرا – با کسب ۵۶۹۴۱ رأی

 

حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۴۱۸۷۴

کوروش کرم پور حقیقی – اصولگرا – با کسب ۴۸۹۷۳ رأی

 

حوزه انتخابیه سپیدان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۷۷۴۰۲

سید علاالدین خادم – مستقل – با کسب ۳۷۷۷۷ رأی

 

حوزه انتخابیه آباده، خرم‌بید و بوانات:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۹۸۷۸۴

رحیم زارع – اصولگرا – با کسب ۳۲۷۶۸ رأی

 

حوزه انتخابیه لامرد و مهر:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۸۴۵۹۱

سید محسن علوی – اصلاح طلب – با کسب ۴۰۴۱۴ رأی

 

حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۳۹۲۲۵

* محمدجواد عسکری – اصولگرا – با کسب ۲۷۲۶۱ رأی

* رضا انصاری – اصلاح طلب – با کسب ۲۵۰۵۵ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه استهبان و نی‌ریز:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۹۸۷۷۳

* اصغر مسعودی – مستقل – با کسب ۱۸۳۵۴ رأی

* فرهاد طهماسبی – اصولگرا – با کسب ۱۶۳۳۰ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه مرودشت ارسنجان و پاسارگاد:

محمد مهدی برومندی – اصولگرا
حوزه انتخابیه لارستان، گراش و خنج:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۱۳۷۱۶

جمشید جعفرپور – اصولگرا – با کسب ۳۸۷۶۶ رأی

 

حوزه انتخابیه کازرون:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۲۰۳۴۴

حسین رضا زاده – مستقل – با کسب ۴۳۱۲۷ رأی

 

حوزه انتخابیه نورآباد ممسنی و رستم:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۱۵۷۹۷

* مسعود گودرزی – اصلاح طلب – با کسب ۲۶۳۶۱ رأی

* عبدالرضا مرادی – اصولگرا – با کسب ۲۲۳۹۵ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

کد خبر : ۴۹۱۷۶۸  –
۳ روز و ۵۹ دقیقه پیش

۰۰:۵۵

۱۹٫

استان سیستان و بلوچستان

** آخرین نتایج غیررسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری: 

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۱۱۷۲۶۱

علی احمد سلامی با کسب ۷۳۲۲۸۹ رأی

عباسعلی سلیمانی اسبوکلایی با کسب ۴۱۷۸۶۷ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتحابیه زاهدان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۲۳۲۶۲

علیم یارمحمدی – اصلاح‌طلب – با کسب ۹۸۱۹۱ رأی

حسینعلی شهریاری – اصولگرا – با کسب ۸۶۰۹۸ رأی

 

حوزه انتخابیه زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۸۶۶۹۶

حبیب‌الله دهمرده – اصولگرا – با کسب ۱۱۴۴۳۹ رأی

احمد‌علی کیخا – اعتدالگرایان – با کسب ۶۴۹۵۰ رأی

 

‌حوزه انتخاباتی سراوان، سیب و سوران و مهرستان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۲۲۱۴۴

محمد باسط درازهیاز – مستقل – با کسب ۶۰۳۴۷ رأی
حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بخشهای بنت، لاشار و آهوران:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۵۰۲۸۳

عبدالناصر درخشان – اصلاح‌طلب – با کسب ۷۶۵۵۵ رأی
حوزه انتخابیه چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۰۱۹۴۸ رأی

عبدالغفور ایران نژاد – اصولگرا – با کسب ۸۲۴۷۳
حوزه انتخابیه خاش، بخشهای نصرت آباد، میرجاوه و کورین:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۰۵۴۶۹

علی کرد – اصولگرا – با کسب ۶۰۳۵۳ رأی

 

کد خبر : ۴۹۱۷۸۵  –
۳ روز و ۵۹ دقیقه پیش

۰۰:۵۵

۱۸٫

استان قم

** آخرین نتایج غیررسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح مأخوذه: ۴۷۰۰۱۳

محمد دانش‌زاده مؤمن با کسب ۳۳۱۱۴۹ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه قم:

مجموع آرای صحیح مأخوذه: ۴۴۳۷۹۷

احمد امیرآبادی فراهانی – اصولگرا – با کسب ۲۶۳۸۸۵ رأی

علی اردشیر لاریجانی – مستقل – با کسب ۱۹۱۳۲۹ رأی

مجتبی ذوالنوری – اصولگرا – با کسب ۱۶۸۳۹۷ رأی

کد خبر : ۴۹۱۷۶۷  –
۳ روز و ۵۹ دقیقه پیش

۰۰:۵۴

۱۷٫

استان سمنان

** آخرین نتایج غیررسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۳۲۵۰۴۹

سیدمحمد شاه چراغ با کسب ۲۲۴۲۱۵ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه سمنان، سرخه و مهدی‌شهر:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۸۵۶۵۶

احمد همتی – اصلاح طلب – با کسب ۳۱۷۷۱ رأی

 

حوزه انتخابیه شاهرود، میامی و بسطام:

سید حسن حسینی شاهرودی – اصولگرا

 

حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۴۹۴۳

غلامرضا کاتب – مستقل – با کسب ۲۳۶۶۸ رأی

 

حوزه انتخابیه دامغان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۹۴۰۲

ابوالفضل حسن بیگی – اصولگرا – با کسب ۱۷۲۴۴ رأی

 

 

 

کد خبر : ۴۹۱۷۶۶  –
۳ روز و ۱ ساعت پیش

۰۰:۵۳

۱۶٫

استان زنجان

** آخرین نتایج اعلامی از سوی مراکز رسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۵۲۵۴۵۸

ابوالقاسم دولابی با کسب ۱۹۳۵۵۸ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه زنجان و طارم:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۲۴۱۰۰

* سید افضل موسوی – اصلاح طلب – با کسب ۵۲۳۵۱ رأی

* فریدون احمدی – اصولگرا – با کسب ۵۰۳۷۹ رأی

* علی وقف چی – مستقل – با کسب ۳۳۶۹۵ رأی

* کریم خان محمدی – اصلاح طلب – با کسب ۳۱۹۱۰ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود، دهستان های بوغداکندی و قلتوق:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۵۴۶۹۸

سید مرتضی خاتمی – مستقل – با کسب ۱۳۸۷۵ رأی

 

حوزه انتخابیه خدابنده:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۹۳۲۵۹

* سید محمد علی موسوی – اصولگرا – با کسب ۱۴۷۶۶ رأی

* محمد سلطانی – اصلاح طلب – با کسب ۱۲۸۳۹ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه ابهر، خرمدره و سلطانیه:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۲۴۴۴۸

* محمد عزیزی – اصولگرا – با کسب ۲۵۳۲۴ رأی

* محمدرضا خانمحمدی خرمی – اصولگرا – با کسب ۲۵۰۳۷ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

کد خبر : ۴۹۱۷۶۵  –
۳ روز و ۱ ساعت پیش

۰۰:۵۳

۱۵٫

استان خوزستان

** آخرین نتایج اعلامی از سوی مراکز رسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۹۹۳۲۵۹

سیدمحمدعلی موسوی با کسب ۷۸۴۰۰۴ رأی

عباس کعبی‌نسب با کسب ۷۱۳۵۲۱ رأی

محسن حیدری آل‌کثیری با کسب ۶۶۸۴۱۷ رأی

سیدعلی شفیعی با کسب ۶۰۹۲۹۴ رأی

عبدالکریم فراحانی با کسب ۵۵۱۵۰۲ رأی

محمدحسین احمدی با کسب ۴۴۸۸۲۵ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه اهواز:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۶۲۵۵۸

* همایون یوسفی – اعتدال گرایان – با کسب ۱۰۷۷۸۴ رأی

* جواد کاظم نسب – اصلاح طلب – با کسب ۸۸۷۷۷ رأی

* سید شکر خدا موسوی – اصولگرا – با کسب ۸۲۲۰۰ رأی

* سید شریف حسینی – اصولگرا – با کسب ۷۱۹۱۹ رأی

* شبیب جویری – اصولگرا – با کسب ۶۸۸۸۱ رأی

* علی ساری – اصلاح طلب – با کسب ۶۶۹۵۴ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه آبادان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۹۷۵۲۴

عامر کعبی – اصولگرا – با کسب ۲۷۷۰۶ رأی

جلیل مختار – مستقل – با کسب ۲۵۴۱۲ رأی

* غلامرضا شرفی – اصولگرا – با کسب ۲۳۴۱۸ رأی

*سید محمد مولوی – مستقل – با کسب ۱۶۱۲۹

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه ایذه و باغ‌ملک:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۶۲۴۲۱

* سیدهادی طباطبایی – اصولگرا – با کسب ۲۵۳۱۴ رأی

* هدایت‌الله خادمی – مستقل – با کسب ۲۳۵۹۹ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۶۸۰۵۳

قاسم ساعدی – اصولگرا – با کسب ۲۰۶۴۳ رأی

 

حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۳۱۴۱۷

سهراب گیلانی – اصولگرا – با کسب ۳۶۹۱۴ رأی

 

حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۰۱۱۵۶

* محمودرضا ضرغامی- اصلاح طلب – با کسب ۲۰۷۳۷ رأی

* حبیب اله کشت زر – مستقل – با کسب ۱۵۷۴۴ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه شوش:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۹۰۹۶۳

سید راضی نوری – اصولگرا – با کسب ۳۷۷۶۴ رأی

 

حوزه انتخابیه بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۶۱۶۳۷

* حبیب آقاجری – اصولگرا – با کسب ۲۹۰۱۰ رأی

* علی گلمرادی – اصلاح طلب – با کسب ۲۸۶۸۷ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۰۶۶۳۶

* علی عسکر ظاهری عبده وند – مستقل – با کسب ۲۵۴۶۲ رأی

*علیرضا ورناصری قندعلی – اصولگرا – با کسب ۲۳۳۶۷ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه دزفول:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۰۰۳۹۳

عباس پاپی ‌زاده پالنگان – اصولگرا – با کسب ۹۶۸۵۲ رأی

 

حوزه شادگان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۷۴۱۱۹

مجید ناصری نژاد – اصولگرا –  با کسب ۲۴۷۱۰ رأی

 

حوزه انتخابیه اندیمشک:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۹۶۰۹۹

فریدون حسنوند – اصولگرا – با کسب ۳۹۰۹۳ رأی

 

حوزه رامهرمز و رامشیر:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۹۹۱۵۹

اقبال محمدیان – اصولگرا – با کسب ۲۵۴۵۵ رأی

 

حوزه انتخابیه خرمشهر:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۶۰۵۴۱

عبدالله سامري – مستقل – با کسب ۱۹۳۱۸ رأی

کد خبر : ۴۹۱۷۶۴  –
۳ روز و ۱ ساعت و ۳ دقیقه پیش

۰۰:۵۰

۱۴٫

استان خراسان‌جنوبی

** آخرین نتایج اعلامی از سوی مراکز رسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح مأخوذه: ۴۳۰۹۳۰

سیدابراهیم رییس‌الساداتی (رئیسی) با کسب ۳۲۵۰۷۷ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه:

مجموع آرای صحیح مأخوذه: ۵۴۸۶۳

نظر افضلی – اصولگرا – با کسب ۱۹۵۵۳ رأی

 

حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان وخوسف:

سید محمد باقر عبادی – اصولگرا – ۳۶۱۵۹

 

حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه:

مجموع آرای صحیح مأخوذه: ۸۵۲۱۶

فرهاد فلاحتی – اصولگرا – با کسب ۳۰۰۱۲ رأی

 

حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان:

امیرحسنخانی – اصولگرا – ۵۱۶۱۵

 

کد خبر : ۴۹۱۷۶۳  –
۳ روز و ۱ ساعت و ۴ دقیقه پیش

۰۰:۵۰

۱۳٫

استان خراسان‌شمالی

** آخرین نتایج غیررسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۴۸۳۵۵

حبیب‌الله مهمان نواز با کسب ۱۷۶۱۳۶ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه بجنورد:

علی اکبری – اصلاح‌طلب

علی قربانی – اصلاح‌طلب

 

حوزه انتخابیه شیروان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۸۰۱۱۸

عبدالرضا عزیزی – اصولگرا – با کسب ۲۷۱۷۹ رأی

 

حوزه انتخابیه اسفراین:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۷۱۶۰۸

هادی قوامی – اصولگرا – با کسب ۲۴۱۹۵ رأی

 

کد خبر : ۴۹۱۷۶۲  –
۳ روز و ۱ ساعت و ۴ دقیقه پیش

۰۰:۴۹

۱۲٫

استان خراسان رضوی

** آخرین نتایج اعلامی از سوی مراکز رسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۷۸۰۶۳۹

سید محمود هاشمی شاهرودی با کسب ۱۴۹۹۱۰۹ رأی

حسن عالمی با کسب ۱۲۸۵۹۹۰ رأی

سید احمد علم الهدی با کسب ۱۲۳۵۵۶۵ رأی

سید احمد حسینی با کسب ۱۱۸۰۲۴۹ رأی

سید مجتبی حسینی با کسب ۸۹۷۰۲۸ رأی

محمد هادی عبدخدایی با کسب ۸۷۳۱۴۳ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه مشهدمقدس و کلات:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۰۷۱۵۶۱

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی – اصولگرا – با کسب ۳۸۴۰۷۷ رأی

نصرالله پژمانفر – اصولگرا – با کسب ۳۷۷۷۳۴ رأی

محمدحسین‌ حسین‌زاده بحرینی – اصولگرا – با کسب ۳۵۳۱۱۸ رأی

رضا شیران خراسانی – اصولگرا – با کسب ۳۴۳۷۲۲ رأی

جواد کریمی قدوسی – اصولگرا – با کسب ۳۲۴۴۵۰ رأی

 

حوره انتخابیه کاشمر، خلیل آباد و بردسکن:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۶۲۲۱۵

بهروز بنیادی – اصلاح‌طلب  – با کسب ۴۸۶۶۰ رأی

 

حوزه انتخابیه قوچان و قاروچ:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۱۶۷۵۰

هادی شوشتری – اصلاح طلب – با کسب ۴۱۲۱۸ رأی

 

حوزه انتخابیه چناران و بینالود:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۲۱۴۲۵

محمد دهقان نقندر – اصولگرا – با کسب ۳۹۰۶۲ رأی

 

حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، خوشاب و داورزن :

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۳۷۹۷۷

حسین مقصودی – اصولگرا – با کسب ۱۰۲۳۴۵ رأی

رمضانعلی سبحانی‌فر – اصلاح‌طلب – با کسب ۷۵۳۰۸ رأی

 

حوزه انتخابیه گناباد و بجستان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۷۱۰۴۵

حمدی بنایی – مستقل – با کسب ۱۹۹۰۱ رأی

 

حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۳۸۷۱۱

حمید گرمابی – اصلاح طلب – با کسب ۷۵۶۸۶ رأی

هاجر چنارانی – اصولگرا – با کسب ۷۵۳۸۴ رأی

 

حوزه انتخابیه درگز:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۱۸۶۵

عبداله حاتمیان – اصلاح‌طلب – با کسب ۱۱۹۲۰ رأی

 

حوزه انتخابیه فریمان و سرخس و بخش های احمدآباد و رضوی:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۳۵۴۱۹

احسان قاضی‌زاده هاشمی – اصولگرا – با کسب ۳۶۷۴۳ رأی

 

حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه:

*سعید باستانی

*ابوالقاسم خسروری

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۱۳۳۵۷

محمود نگهبان سلامی – اصلاح طلب – با کسب ۴۴۳۷۹ رأی

 

حوزه انتخابیه تربت جام و تایباد و باخرز:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۹۹۷۳۴

جلیل رحیمی جهان آبادی – اصلاح‌طلب – با کسب ۱۰۸۹۳۴ رأی

کد خبر : ۴۹۱۷۶۱  –
۳ روز و ۱ ساعت و ۶ دقیقه پیش

۰۰:۴۸

۱۱٫

استان چهارمحال و بختیاری

** آخرین نتایج اعلامی از سوی مراکز رسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۷۲۵۳۶

علیرضا اسلامیان با کسب ۲۵۰۷۴۶ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۵۲۰۵۰

سامان اردشیر نوریان – اعتدال – با کسب ۴۲۱۵۲ رأی

 

حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دهستان دستگرد:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۵۱۲۷۱

* علی کاظمی بابا حیدری – اصلاح طلب – با کسب ۲۱۹۵۶ رأی

* قدرت الله حمزه شلمزاری – اصولگرا – با کسب ۱۸۱۹۷ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه بروجن:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۶۴۱۸۲

* خدیجه ربیعی – اصولگرا – با کسب ۱۴۶۴۲ رأی

* علی نادری‌فرد – اصولگرا – با کسب ۱۰۱۰۸ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

*حوزه انتخابیه لردگان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۲۷۵۴۷

محمد خالدی سردشتی – اصلاح طلب – با کسب ۳۸۷۵۱ رأی

کد خبر : ۴۹۱۷۶۰  –
۳ روز و ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه پیش

۰۰:۴۳

۱۰٫

استان بوشهر

** آخرین نتایج غیررسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۹۴۵۴۶۷

سید هاشم حسینی بوشهری با کسب ۳۷۴۱۳۷ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۴۱۰۶۱

عبدالحمید خدری – اصلاح طلب – با کسب ۴۱۹۲۲ رأی

 

حوزه دشتستان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۰۶۳۱۵

محمدباقر سعادت – اعتدال گرایان – با کسب ۳۶۹۱۶ رأی

 

حوزه انتخابیه دیر، کنگان، جم و عسلویه:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۱۰۶۷۸

سکینه الماسی – مستقل – با کسب ۴۱۸۰۴ رأی

 

حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۸۵۰۱۶

سید کمال الدین شهریاری – اصولگرا – با کسب ۵۴۲۰۸ رأی

کد خبر : ۴۹۱۷۵۹  –
۳ روز و ۱ ساعت و ۱۱ دقیقه پیش

۰۰:۴۲

۹٫

استان ایلام

** آخرین نتایج اعلامی از سوی مراکز رسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۳۲۳۸۱۱

سیدمحسن سعیدی گلپایگانی با کسب ۱۳۶۹۱۹ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی و چرداول:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۱۶۰۹۵

* سلام امینی – مستقل – با کسب ۳۹۳۶۳ رأی

* سارا فلاحی – مستقل – با کسب ۳۸۵۵۶ رأی

* جلال میرزایی – اصلاح‌طلب – با کسب ۳۶۴۷۰ رأی

* لطیف صادقی – اصولگرا – با کسب ۳۱۳۸۴ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۰۲۴۹۲

* شادمهر کاظم‌زاده – اصلاح طلب – با کسب ۲۵۵۲۲ رأی

* علی محمد احمدی – مستقل – با کسب ۲۲۷۴۹ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

کد خبر : ۴۹۱۷۵۸  –
۳ روز و ۱ ساعت و ۱۲ دقیقه پیش

۰۰:۴۱

۸٫

استان البرز

** آخرین نتایج اعلامی از سوی مراکز رسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۸۰۰۲۷۵

سید محمدمهدی میرباقری با کسب ۳۴۸۴۳۱ رأی

محسن کازرونی با کسب ۲۸۲۸۵۶ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:

محمود بهمنی – اصولگرا -۵۰۱۰۵

 

حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۵۵۴۰۶۵

عزیز اکبریان – اصولگرا – با کسب ۱۴۸۲۱۸ رأی

محمد جواد کلیوند – اصولگرا – با کسب ۱۴۳۴۳۴ رأی

کد خبر : ۴۹۱۷۵۷  –
۳ روز و ۱ ساعت و ۱۳ دقیقه پیش

۰۰:۴۰

۷٫

استان اصفهان

** آخرین نتایج غیررسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

سیدیوسف‌طباطبایی‌نژاد

مرتضی‌مقتدایی

عبدالنبی‌نمازی

سیدابوالحسن‌مهدوی

عبدالمحمودعبداللهی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

 

حوزه انتخابیه اصفهان:

حمیدرضا فولادگر – اصولگرا

ناهید تاج‌الدین – اصلاح طلب

*حسن کامران – اصولگرا

*احمد سالک – اصولگرا

*مجید نادر الاصلی – اصولگرا

*حیدرعلی عابدی – اصلاح طلب

*علیرضا آجدانی – اصلاح طلب

*مینو عابدی- اصلاح طلب

*انتخابات به دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه کاشان و آران بیدگل:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۶۱۴۸۵

سید جواد ساداتی نژاد – اصولگرا – با کسب۷۰۷۶۱ رأی

 

حوزه انتخابیه اردستان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۳۰۰۷۵

سید صادق طباطبایی‌نژاد – اصولگرا – با کسب ۱۶۱۰۰ رأی

 

حوزه انتخابیه شاهین شهر ، برخوار و میمه:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۱۶۸۸۵

حسینعلی حاجی دلیگانی – اصولگرا – با کسب ۶۰۴۱۱ رأی

 

حوزه انتخابیه خمینی‌شهر:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۰۵۷۷۱

سیدمحمد جواد ابطحی – اصولگرا – با کسب ۴۵۵۱۴ رأی

 

حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۷۸۱۵۵ رأی

* محمدرضا آقائی – اصولگرا – با کسب ۱۶۲۵۸ رأی

* سمیه محمودی – اصولگرا – با کسب ۱۲۳۲۴ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه فریدن، چادگان، فریدون‌شهر، بوئین و میاندشت:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۸۷۰۰۴

اکبر ترکی – اصولگرا – با کسب ۲۲۵۳۶ رأی

 

حوزه انتخابیه فلاورجان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۹۷۱۷۱

سید ناصر موسوی لارگانی- اصولگرا – با کسب ۵۶۲۰۸ رأی

 

حوزه انتخابیه نجف‌آباد، تیران و کرون:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۳۷۶۴۷

ابوالفضل ابوترابی – اصولگرا – با کسب ۶۴۵۲۷ رأی

 

حوزه انتخابیه سمیرم:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۱۹۴۰

* اصغر سلیمی – اصولگرا – با کسب ۷۸۳۲ رأی

* بهروز جعفری – اصولگرا – با کسب ۷۴۴۴ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه لنجان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۱۳۸۱۹

محسن کوهکن – اصولگرا – با کسب ۳۸۱۷۷ رأی

 

حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۵۲۶۵۱

علی بختیار – اصلاح طلب – با کسب ۱۴۳۷۱ رأی

 

حوزه انتخابیه نطنز، قمصر و بادرود:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۳۷۶۴۴

مرتضی صفاری نطنزی – اصولگرا – با کسب ۹۸۴۲ رای

 

حوزه انتخابیه مبارکه:

زهرا سعیدی مبارکه – مستقل – ۲۰۴۶۳

 

حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۳۹۵۲۹

عباسعلی پوربافرانی – مستقل – با کسب ۱۱۱۵۴ رای

کد خبر : ۴۹۱۷۵۶  –
۳ روز و ۱ ساعت و ۱۴ دقیقه پیش

۰۰:۳۹

۶٫

استان اردبیل

** آخرین نتایج اعلامی از سوی مراکز رسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه:۶۱۲۳۲۰

سید حسن عاملی کلخوران با کسب ۳۸۲۸۵۴ رأی

سید میرفخرالدین موسوی ننه کران با کسب ۲۵۷۴۶۲ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نیر و سرعین:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۷۵۷۲۲

صدیف‌ بدری – اصولگرا – با کسب ۸۷۷۸۴ رأی

رضا کریمی – اصلاح طلب – با کسب ۸۶۸۳۹ رأی

* محمد فیضی زنگیر – اصلاح طلب – با کسب ۶۲۴۵۷ رأی

* سید کاظم موسوی – مستقل – با کسب ۵۵۵۱۱ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۲۷۸۷۹

* ایرج بیگدلو – اصولگرا – با کسب ۲۰۴۹۹

* شکور پورحسین شقلان – مستقل – با کسب ۱۷۴۷۵

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه خلخال و کوثر:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۵۹۲۵۵

بشیر خالقی – اصولگرا – با کسب ۱۹۱۲۰ رأی

 

حوزه انتخابیه گرمی:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۷۸۰۳

سید حمایت میرزاده – اصلاح طلب- با کسب ۲۱۳۹۹ رأی

 

حوزه انتخابیه مشگین‌شهر:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۸۳۷۹۹

ولی ملکی – اصولگرا – با کسب ۲۲۴۵۷ رأی

کد خبر : ۴۹۱۷۵۵  –
۳ روز و ۱ ساعت و ۱۶ دقیقه پیش

۰۰:۳۷

۵٫

استان آذربایجان‌غربی

** آخرین نتایج اعلامی از سوی مراکز رسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۵۱۱۶۵۲

میرعلی اکبر قریشی با کسب ۸۲۲۰۲۷ رأی

عسگر دیرباز با کسب ۳۹۷۴۰۷ رأی

جواد مجتهد شبستری با کسب ۲۴۷۲۴۰ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی:

حوزه انتخابیه ارومیه:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۲۹۳۲۵

نادر قاضی‌پور – اصولگرا – با کسب ۱۶۹۰۹۸ رأی

* حاکم ممکان – مستقل – با کسب ۱۰۴۲۶۹ رأی

* سید هادی بهادری – اصولگرا – با کسب ۱۰۲۹۸۴ رأی

* روح الله حضرت‌ پور طلا تپه – مستقل – با کسب ۸۶۲۵۷ رأی

* مجید دودکانلوی میلان – مستقل – با کسب ۸۲۹۱۳ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه خوی و چایپاره:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۹۲۰۲۹

سیدتقی کبیری – اصولگرا – با کسب ۷۳۶۹۴ رأی

 

حوزه انتخابیه سلماس:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۹۸۸۵۸

* رسول جلایر سرنقی – اصلاح طلب – با کسب۱۸۳۲۱ رأی

* شهروز برزگر – اصول گرا – با کسب ۱۶۴۶۳ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، پلدشت و شوط:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۰۹۷۶۱

* عین‌الله شریف پور – مستقل – با کسب ۲۷۷۹۹ رأی

* محرم اکبر زاده – اصولگرا – با کسب ۲۰۸۸۴

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه میاندوآب، شاهین دژ و تکاب:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۲۲۱۳۰۱

* همایون هاشمی – مستقل – با کسب ۵۱۴۸۸ رأی

* محمد میرزایی – مستقل – با کسب ۴۹۸۴۶ رأی

* جهانبخش محبی‌نیا – اصولگرا – با کسب ۴۸۱۳۶ رأی

* مهدی عیسی‌زاده – اصولگرا – با کسب ۴۳۴۶۱ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه سردشت و پیرانشهر:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۰۶۸۶۱

رسول خضری – مستقل – با کسب ۲۲۷۶۰ رأی

 

حوزه انتخابیه مهاباد:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۸۵۷۹۶

جلال محمودزاده – اصولگرا – با کسب ۴۶۸۵۶ رأی

 

حوزه انتخابیه بوکان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۰۶۶۰۹

محمدقسیم عثمانی – اصلاح طلب – با کسب ۴۷۱۶۲ رأی

 

حوزه انتخابیه نقده و اشنویه:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۱۸۶۲۴

عبدالکریم حسین‌زاده – اصلاح طلب – با کسب ۶۱۹۷۲ رأی

 

کد خبر : ۴۹۱۷۵۴  –
۳ روز و ۱ ساعت و ۳۶ دقیقه پیش
‌‌

۰۰:۱۷

۴٫

آذربایجان شرقی

** آخرین نتایج غیررسمی را در زیر بخوانید؛ آرای اعلامی تا پایان نتیجه قطعی انتخابات به روزرسانی می‌شود.

 

نتایچ مجلس خبرگان رهبری:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۷۹۰۷۸۹

محسن مجتهد شبستری با کسب ۷۴۳۸۱۱ رأی

علی ملکوتی با کسب ۶۸۸۷۰۰ رأی

محدتقی پورمحمدی با کسب ۵۷۰۴۴۵ رأی

هاشم هاشم‌زاده هریسی با کسب ۴۷۶۸۸۸ رأی

محمد فیضی سرابی با کسب ۴۱۵۰۴۱ رأی

 

نتایج مجلس شورای اسلامی

حوزه انتخابیه تبریز:

مسعود پزشکیان – اصلاح طلب

احمد علیرضا بیگی – اصولگرا

*محمد حسین فرهنگی – اصولگرا

*علیرضا منادی – اصولگرا

*محمد اسماعیل سعیدی – اصولگرا

*زهرا ساعی – اصولگرا

*محمدرضا میرتاج‌الدینی – اصولگرا

*علی الموسوی – اصلاح طلب

*شهاب‌الدین بی‌مقدار – اصلاح طلب

*عباس عباس‌زاده – اصلاح طلب

* رقابت به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۴۲۰۵۵

* مهدی دوات گری – اصولگرا – با کسب ۲۹۰۶۶ رأی

* محمدعلی حسین‌زاده – اصولگرا – با کسب ۲۶۵۱۲ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه بستان‌آباد:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۶۲۷۲۱

محمد وحدتی هلان – مستقل – با کسب ۲۰۰۰۶ رأی

 

حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۵۴۷۴۷

سید حمزه امینی – مستقل – با کسب ۱۵۰۵۸ رأی

 

حوزه انتخابیه ملکان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۶۶۶۹۹

سلمان خدادادی – مستقل – با کسب ۳۳۱۳۲ رأی

 

حوزه انتخابیه شبستر:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۷۶۲۲۵

* معصومه آقاپور علی شاهی – اصولگرا – ۱۲۳۱۴

* علی علیلو – اصولگرا – ۸۵۱۱

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه سراب:

*مجید نصیر پور – اصلاح طلب – ۱۵۰۱۵

* یوسف داوودی – مستقل – ۱۶۲۸۴

*انتخابات به دور دوم کشیده شد.
حوزه انتخابیه میانه:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۹۴۵۶۴

فردین فرمند – اصلاح طلب – با کسب ۲۴۹۸۰ رأی

یعقوب شیویاری – اصولگرا – با کسب ۲۳۹۱۹ رأی

 

حوزه انتخابیه اهر و هریس:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۷۹۸۹۵

* بیت‌الله عبداللهی – اصلاح طلب – با کسب ۱۷۰۷۲ رأی

* مهدی حسینیان سراجه‌لو – اصولگرا – با کسب ۱۳۳۴۳ رأی

* انتخابات به مرحله دوم کشیده شد.

 

حوزه انتخابیه بناب:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۷۴۶۸۸ رأی

ضیاء‌الله اعزازی – اصولگرا – با کسب ۲۶۳۸۳ رأی

 

حوزه انتخابیه ورزقان:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۴۹۰۸۸

رضا علیزاده – اصولگرا – با کسب ۱۵۸۹۱ رأی

 

حوزه انتخابیه مرند و جلفا:

مجموع آرای صحیح ماخوذه: ۱۵۸۳۲۴

* کریم شافعی – اصلاح طلب – با کسب ۲۹۶۷۲ رأی

* محمد حسن‌ نژاد – مستقل – با کسب ۲۹۰۶۳ رأی

* انتخابات به دور دوم کشیده شد.

 

حوزه کلیبر، خداآفرین و هوراند:

مجموع آرای صحیح مأخوذه: ۶۱۷۱۱

قلی الله قلی‌زاده – اصولگرا – با کسب ۳۶۹۳۶ رأی

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *