امام محمدباقر (علیه السلام) فرمودند:
لا فَضيلَةَ كالجِهادِ ، ولا جِهادَ كمُجاهَدَةِ اَلهَوي؛ فضيلتي چون جهاد نيست و جهادي چون مبارزه با هواي نفس نيست (تحف العقول ص 286. مستدرک الوسائل میرزا حسین نوری ج 11 ص 143)
Thursday, 22 August , 2019
امروز : پنج شنبه, ۳۱ مرداد , ۱۳۹۸ - 21 ذو الحجة 1440
شناسه خبر : 38481
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار شهر قدس, اخبار ویژه, تولیدی, تیتر یک, گزارش تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۱ | 126 بازدید | ارسال توسط :

مرگ بر آمریکا نشان از اتحاد ملت در مقابل استکبار جهانی است

شهروند قدسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: ما مردم با شرایط اقتصادی کنار خواهیم آمد و برای دفاع از ولایت و استقامت کشور همیشه در صحنه حضور خواهیم داشت.

مرگ بر آمریکا نشان از اتحاد ملت در مقابل استکبار جهانی است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، مسئولین و شهروندان قدسی، بار دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تجدید میثاق خود را با امام راحل(ره)، شهدار و مقام معظم رهبری(مدظله) اعلام کردند.  

 

مرگ بر آمریکا نشان از اتحاد ملت در مقابل استکبار جهانی است

حسین چناقچی، رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: شعار مرگ بر آمریکا نشان از اتحاد ملت در مقابل استکبار جهانی، علی رغم مسائلی که برای کشور ما از سوی دشمن ایجاد شده است، می‌شود.
وی تاکید کرد: امروز همه با هم یک صدا در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌ها، استقلال کشور و ولایت فقیه ایستاده ایم.
وی تصریح کرد: این مردم علی رغم مشکلات و فشارهایی که در طول ۴۰ سال از انقلاب اسلامی بوده، همیشه در صحنه حضور داشته اند و امسال هم طبق فرموده مقام معظم رهبری(مدظله) پررنگ تر، بانشاط تر و با صلابت تر حضور یافتند و آغاز دهه پنجم انقلاب را جشن گرفته اند.

 

انقلاب ایران در دنیا مطرح است
پیرمرد سالخورده ای که خود زمان انقلاب و قبل از آن را درک کرده بود اظهار کرد: امروز انقلاب ما در دنیا مطرح است و مردم ما با پشتیبانی ولایت فقیه خوب پیش رفته اند.
وی حضور مردم را با توجه به شرایط اقتصادی خیره کننده ارزیابی کرد و افزود: این انقلاب با رشادت‌های جوانان و همین مردم به پیروزی رسیده است و انقلاب برای مردم با رهبری مقام معظم رهبری است و از تهدیدهای دشمن هم هراسی نداریم.

 

درود بر انسان و انسانیت

محسن عسگری، عضو شورای اسلامی در جمع راهپیمایان، در ارتباط با شعار مرگ بر آمریکا اظهار داشت: شعار مرگ بر آمریکا طبق فرموده مقام معظم رهبری، یعنی مرگ بر ترامپ، بولتون و پمپئو و همه کسانی که عناد با مملکت ما دارند و درود بر انسان و انسانیت و مرگ بر کسانی که ضد منافع مردم ایران حرکت می کنند.
عضو شورای اسلامی تاکید کرد: هیچ کس دنبال مرگ کسی نیست اما شعار مرگ بر آمریکا مرگ بر تفکر و این رفتار و در آرزوی به زانو در آمدن پمپئو و ترامپ و سایر کسانی که یاوه گویی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران دارند.

 

راه برون رفت از بحران اقتصادی، اتحاد و همدلی است

بنفشه رفیعی، رییس کمیسیون فرهنگی امور بانوان شورای اسلامی، با حضور خود در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این مرگ بر آمریکا شاید یک شعار باشد که به صورت نمادین است چون هیچ ایرانی راضی به مرگ کسی نیست و این جمله نشان می‌دهد که ما در مقابل استکبار و زور گویی های آمریکا تا آخرین نفس مقاومت میکنیم.
وی افزود: مردم با حضور خود در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اتحاد خود را به نمایش گذاشتند و طبق فرموده رهبری هیچ ملتی استقلال ملت ایران را ندارد و هیچ راهپیمایی این قدم زدن و این شعار دادن و کنار هم بودن که نشان از اتحاد و انسجام و یکپارچگی و استقلال را به وجود آورد، را ندارد .
وی تصریح کرد: درست است که شرایط اقتصادی سخت است اما راه برون رفت از بحران اقتصادی در همدلی و اتحاد است.
اوی تصریح کرد: این راهپیمایی نسبت به سالهای قبل نشان می دهد علاوه بر کوچک شدن سفره ها مردم به لحاظ شرایط اقتصادی مردم این شرایط را به ولایت فقیه مرتبط نمی دهند. ‌

 

ما برای دفاع از ولایت همیشه در صحنه هستیم

‌مادری که با فرزند کوچک خود در راهپیمایی شرکت کرده بود هدف خود را از حضور راهپیمایی ۲۲ بهمن، دفاع از حرمت اسلام و ولایت و امام زمان (عج) دانست که دارای مملکت اسلامی هستیم و با حضور خود به فرزندانمان یاد بدهیم که کشور راهبر و رهبر دارد و این انقلاب به راحتی به دست ما نرسیده است. باید این فرزندان که نسل آینده انقلاب هستند این حضور را حفظ کنند.
وی با اشاره به تاثیر شرایط اقتصادی بر حضور مردم گفت: ما مردم با شرایط اقتصادی کنار خواهیم آمد و برای دفاع از ولایت و استقامت کشور همیشه در صحنه حضور خواهیم داشت.

 

۲۲ بهمن تجلی حضور مردم برای دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران است
منصور حیدری، عضو شورای اسلامی شهر قدس گفت: مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان قدس با حضور حداکثری علی رغم همه تهدیدات و مشکلات اقتصادی در این راهپیمایی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران شرکت کردند.

وی تاکید کرد: این حماسه حضور، نشان از تبعیت از ارزش‌ها و پشتیبان ولایت بودن دارد. حضور نسل چهارم انقلاب در این راهپیمایی که آینده سازان ایران اسلامی هستند، نشان از این دارد که خانواده و فرزندان آنها گوش به فرمان سخنان مقام معظم رهبری (مدظله) بوده و و پشتیبان ولایت فقیه هستند.

 

راه شهدا ادامه دارد
شهروند دیگری در تفسیرخود از شعار مرگ بر آمریکا اظهار داشت: این شعار اول اینکه در قرآن به آن اشاره شده، در ثانی نشان دهنده برائت از مشرکان است و اینکه در فروغ دین تولی و تبری آمده است، یعنی دوستی با دوستان خدا و دشمنی با دشمنان خدا.

وی در ادامه افرود: ما در طول تاریخ دیده ایم که آمریکا با سران بزرگ ایران چه کرده است. نمونه بارز آن ترور دانشمندان هسته ای و جوانان ما را در این مرز و بوم است که به شهادت رساند و به خاطر این شعار مرگ بر آمریکا سر می دهیم.
وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری و امام خمینی(ره) گفت: هر چه فریاد دارید، علیه آمریکا بکشید که آمریکا شیطان بزرگ است و ما این شیطان را دیدیم که چگونه بر مؤمنین و مظلومان عالم ستم می کرد.

وی خطاب به آنان که می‌گفتند، ایران چهل سالگی خود را نمیبیند، تصریح کرد: پاسخ من همان پاسخ رهبری است و این بار مردم به میدان می آیند چون این راه شهداست و آنها بر دل و قلب مردم تاثیر گذاشتند و به صحنه آمدند و راه شهدا را ادامه خواهیم داد.

 

مردم پشتیبان رهبری هستند

شهروند دیگری هدف از حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷را نشان از ایستادگی در هر شرایط دانست و در انتقال  پیام خود به آمریکا گفت:  ترامپ و هم پیمانان آنها هیچ غلطی نمی توانند بکنند و مردم ایران پشتیبان رهبری هستند.
وی افزود: نابسامانی‌ و شرایط اقتصادی ایجاداشده هیچ تاثیری بر حضور و پشتیبانی ما از ولایت فقیه ندارد.

 

انتهای پیام/

 

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.