امام جمعه شهرستان قدس تشریح کرد؛

مردم با حضور خود از انقلاب اسلامی حراست می کنند

امام جمعه شهرستان قدس گفت: انقلاب اسلامی ایران متعلق به مردم است، ملت انقلاب کردند و خود ملت هم این انقلاب را حفظ خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، ۲۲ بهمن روزی است که مردم با استقامت به میدان ها، خیابان ها و کوچه ها آمده و با شعار های کوبنده ای علیه دشمنان جمهوری اسلامی ایران، مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام از جمله آمریکا و اسرائیل طنین انداز می کنند و این شعارها بیانگر این هستند که دشمنان اسلام هیچ گاه نتوانسته و نمی توانند به اهداف شوم خود برسند.

حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالقاسم میراحمدی، امام جمعه شهرستان قدس، نیز با حضور در این مراسم باشکوه و مردمی به خبرنگار سیاسی قدس خبر، اظهار کرد: همانطور که امام خمینی(ره) فرمود: انقلاب اسلامی ایران متعلق به مردم است، ملت انقلاب کردند و خود ملت هم این انقلاب را حفظ خواهند کرد. امروزه اگر ملت در صحنه انقلاب نباشد این عمل بر خلاف نظر امام خواهد بود؛ لذا در چنین روزی ملت باید بیایند و از این انقلاب حراست کنند که مبادا دشمن سوء استفاده هایی را انجام دهد.

وی افزود: امروز انقلاب در دل مظلومین رخت بر بسته است و این مقاومت در منطقه نمایانگر اینست که در حال حاضر نیز تأثیرات این انقلاب در میان مردم جای دارد. از طرفی شاهد عصبانیت دشمنان اسلام هستیم، به این معنا است این انقلاب از مرزها تا دل های مستضعفین نفوذ کرده و می خواهد حقش را از استکبار بگیرد.

میراحمدی بیان کرد: دشمنان عصبانی هستند و به فرموده مظلوم شهید بهشتی، آمریکا عصبانی است و آخر غرق در این عصبانیت می میرد. آنها نمی توانند آزادی، عظمت و قدرت نظام جمهوری اسلامی، مخصوصاً نسل جوان ما را ببینند و لذا مشاهده می کنیم که چند اغتشاش گر آمده اند و نا امنی هایی را ایجاد می کنند ولیکن با این حرکت میلیونی و جهادی جوانان کشور ما و مردم عزیز این اغتشاش گران سرکوب شدنند.

انتهای پیام/ س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *