به مناسبت آغاز دهه فجر برگزار شد:

مراسم گلباران مزار شهدا با حضور مسئولان شهرستان قدس

به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر و سی و هشتمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی، گلباران مزار شهدای شهرستان قدس در بهشت فاطمه (س) این شهرستان با حضور جمیع مردم ولایی، دانش آموزان و مسئولان قدس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر  و سی و هشتمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی، گلباران مزار شهدای شهرستان قدس در بهشت فاطمه (س) این شهرستان با حضور جمیع مردم ولایی، دانش آموزان، مسئولان قدس برگزار شد.

فیاض اللهیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس در حاشیه این مراسم با تبریک به مناسبت آغاز دهه فجر اظهار داشت:این ایام الله شکوهند، یاد آور اشکها و لبخند های هزاران تن از مردم با بصیرت پیش و پس از رخداد انقلاب به رهبری کبیر آن، حضرت امام خمینی (ره) است.
وی در ادامه افزود: هرگز نباید ارزش و جایگاه والای شهدا و خون ب زمین ریخته ی آنان در راه پیروزی حکومت اسلامی را از یاد و خاطر برد و گرامیداشت این ایام هر ساله وظیفه ی مسئولان و نیرو های انقلاب است.
سرهنگ الهیاری همچنین گفت: بازخوانی وقایع انقلاب برای خویشتن خویش و به خصوص نسل جوان و امروزی، به حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و حرکت استوار در این مسیر کمک های شایانی خواهد کرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران شهرستان قدس در پایان خاطر نشان کرد: حرکت در مسیر والای انقلاب اسلامی تا رسیدن به روز ظهور منجی موعود مسیری پر فراز و نشیب است که مردم و جوانان ایران اسلامی با تکیه بر توان داخلی و  در این مسیر ثابت قدم خواهند بود.
گزارش تصویری این رویداد به زودی در قدس خبر منتشر خواهد شد./
انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *