قدس خبر گزارش می دهد؛

مراسم کلنگ زنی درمانگاه خیریه شهرستان قدس+ تصویر

تاسیس درمانگاه عمومی در آذرماه سال۹۶ به انجام رسیده و با اخذ پروانه ساخت از شهرداری قدس عملیات اجرایی آن از ۸ آذرماه سال جاری آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، مراسم کلنگ زنی درمانگاه خیریه موقوفه مصطفی قلی خان مقدم (میرشکار) به همت حجت الاسلام والمسلمین سید یاسین شریفی رئیس اداره اوقاف شهرستان قدس با امام جمعه، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری، شهردار قدس، اعضای شورای اسلامی  پیش از ظهر امروز برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید یاسین شریفی رییس اداره اوقاف شهرستان قدس در خصوص ایجاد این مجتمع اظهار داشت : این مجتمع درمانی موقوفه یکی از شهروندان شهرستان است و کار پیگیری و احداث آن از طریق اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان انجام خواهد شد.

وی افزود :البته موافقت نامه اصولی و قرارداد تاسیس این مجتمع درمانی در قالب درمانگاه عمومی با کسب مجوز از دانشگاه علوم پزشکی توسط اداره اوقاف شهرستان در آذرماه سال ۹۶ به انجام رسیده و با اخذ پروانه ساخت از شهرداری قدس عملیات اجرایی آن از ۸ آذرماه سال جاری آغاز شده است.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قدس در خصوص مشخصات این مجتمع درمانی گفت: عرصه این درمانگاه عمومی ۴۲۲ متر مربع و زیربنای آن ۲۲۷۰ متر مربع می باشد که در سه طبقه ساخته خواهد شد.

شریفی تصریح کرد :طبقه همکف این مجتمع درمانی با۴۲۲ متر مربع زیربنا به اورژانس و داروخانه اختصاص داده خواهد شد،طبقه اول با همین متراژ آزمایشگاه،طبقه دوم و سوم هر کدام با ۴۷۵ متر مربع زیربنا به کلینیک تخصصی و طبقه سوم نیز با ۴۷۵ مربع زیربنا به دندانپزشکی اختصاص داده می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *