مراسم تقدیر از دبیران برتر امتحانات نهایی شهرستان قدس انجام شد

در مراسمی از دبیران برتر شهرستان قدس با بالاترین آمار قبولی در امتحانات نهایی در حضور اعضای خانواده آنها قدرانی شد.

 

به گزارش قدس خبر ، در مراسمی از دبیران برتر شهرستان قدس با بالاترین آمار قبولی در امتحانات نهایی در حضور اعضای خانواده آنها قدرانی شد.

این مراسم با حضور حسین سنجری معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل ، بهروز جعفری کارشناس مسئول دوره دوم متوسطه اداره کل، محمدرضا بهمنش مدیر، معاونین آموزش و پرورش شهرستان قدس ، دبیران برتر امتحانات نهایی و خانواده های آنها در سالن برلیان برگزار شد.

حسین سنجری ضمن تشکر از تلاش های دبیران حاضر در مراسم افزود: عمق نیاز به همدلی و هم زبانی که از طرف مقام معظم رهبری طرح شده بود در دو مقطع حساس امسال بیشتراحساس می گردد که یکی از آنها گفتگو و توافق هسته ای و اجرایی شدن برجام است و دیگری در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی می باشد که اجرای موفق آنها با وحدت و همدلی و هم زبانی میسر می باشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس نیز با تأکید بر اینکه ملاک ارزیابی و ارزشگذاری دبیران تنها بر اساس نمره نمی باشد گفت:با این وجود کسب بالاترین قبولی در امتحانات نهایی با توجه به این که طراحی و تصحیح امتحان خارج از دسترسی دبیر مربوطه می باشد نشان دهنده کیفیت بالا و موفق تدریس دبیران دارد.

محمدرضا بهمنش در حضور خانواده دبیران ، از زحمات آنها تقدیر و تشکر نمود.

در این مراسم ۵۸ نفر از فرهنگیان شهرستان قدس که بیشترین درصد قبولی را در امتحانات نهایی سال تحصیلی ۹۴-۹۳ دوره متوسطه دوم داشتند در حضور اعضای خانواده آنها تقدیر و تجلیل شد ، سپس همه در ضیافت شام شرکت نمودند.

شایان ذکر است از برنامه هایی که در این مراسم مورد توجه و استقبال حاضرین قرار گرفت اجرای مسابقه و اهدای جوایز بین فرزندان این دبیران و قرعه کشی و اهدای جایزه نقدی بین مهمانان بود.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *