لطف‌اللهیان:

مراسم استقبال از ماه رمضان در اردبیل برگزار می‌شود

شهردار اردبیل گفت: همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، آیین مذهبی معنوی استقبال از ماه مبارک رمضان به همت شهرداری اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، حمید لطف‌اللهیان شهردار اردبیل، اظهار کرد: سومین مراسم استقبال از ماه مبارک رمضان همراه با برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی با سخنرانی آیت‌الله سیدحسن عاملی امام جمعه اردبیل برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این مراسم روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ساعت ۱۸ در مهدیه اردبیل واقع در ورودی اداره کل پست برگزار می‌شود، گفت: از عموم شهروندان انتظار می‌رود با شرکت در این مراسم به پیشواز ماه مبارک رمضان رفته و از فضایل و معنویت ماه مبارک رمضان بهره‌مند شوند.
شهردار اردبیل با تاکید بر گسترش فرهنگ قرآنی در جمع شهروندان بیان کرد: هدف از برگزاری این مراسم ارتقای توجه شهروندان به آموزه‌های دینی و ایجاد همبستگی و وحدت بین شهروندان است که علاوه بر این برنامه‌های فرهنگی دیگری نیز در نظر گرفته شده است که در گرامیداشت این ماه مبارک برگزار می‌شود.
لطف‌اللهیان افزود: در این مراسم معنوی مداحان اهل بیت(ع) با مناجات‌خوانی در یک فضای معنوی به استقبال ماه خدا خواهند رفت که هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم و اساسی در این زمینه انجام شده است تا بتوانیم شاهد برگزاری پرشور و گسترده این آیین در اردبیل باشیم.
شهردار اردبیل تصریح کرد: در مراسم استقبال از رمضان از چهره‌های برتر قر‌آنی نیز تجلیل شده و در ایام این ماه مبارک ایستگاه‌های صلواتی و افطاری‌های ساده به منظور خدمات‌رسانی به شهروندان روزه‌دار در سطح شهر برپا خواهد شد که مکان‌هایی به اینمنظور در نظر گرفته شده است./ایکنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *