به دلیل تشییع پیکر حجت‌الاسلام هاشمی رفسنجانی صورت می‌گیرد

مترو تهران فردا رایگان است/ارائه خدمات شایسته به تشییع‌کنندگان پیکر هاشمی رفسنجانی

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی همزمان با مراسم تشییع پیکر حجت‌الاسلام هاشمی و تاکید بر استفاده مردم از وسایل نقلیه گفت: مترو تهران فردا به‌صورت رایگان به مردم خدمات ارائه می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، به نقل از تهران نیوز،سردار مهاندار، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار تهران نیوز با اشاره به محدویت‌های ترافیکی که در راستای تشییع پیکر حجت‌الاسلام هاشمی رفسنجانی در تهران اعمال می‌شود، اظهار داشت: بنا بر تصمیم معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و پلیس راهور تهران بزرگ، محدویت‌ها و ممنوعیت‌هایی برای برگزاری مراسم تشییع پیکر رئیس مجمع تشخیص مصلت نظام در دانشگاه تهران و معابر اطراف آن تصویب شده که این محدودیت‌ها از ساعت بامداد روز سه‌شنبه تا پایان مراسم اجرا می‌شود.

وی گفت: توقف کلیه وسایل نقلیه در بلوار کشاورز حدفاصل میدان ولی عصر (عج) تا خیابان کارگر در هر دو مسیر، خیابان ولی عصر (عج) حدفاصل خیابان جمهوری تا میدان ولی عصر (عج) و کلیه خیابان‌های واقع در ضلع غربی خیابان ولی عصر دارای این محدودیت است.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: همچنین در خیابان کارگر حدفاصل خیابان جمهوری با بلوار کشاورز و تمام خیابان‌های واقع در ضلع شرقی، طول خیابان‌های فلسطین و جویبار از تقاطع انقلاب تا بلوار کشاورز، طول خیابان قدس از تقاطع انقلاب تا بلوار کشاورز و همچنین طول خیابان شانزده آذر از تقاطع انقلاب تا بلوار کشاورز دارای محدودیت مشابه خواهد بود.

وی بیان داشت: در طول خیابان طالقانی از خیابان قدس تا خیابان ولی‌عصر (عج) و همچنین خیابانهای فخر رازی، فلسطین، ابوریحان،‌ دانشگاه، دوازده فروردین و منیرجاوید نیز ممنوعیت برای توقف تمام وسایل نقلیه از بامداد روز سه‌شنبه اعمال شده است.

مهماندار تاکید کرد: در طول برگزاری مراسم نیز احتمال انسداد موقتی این معابر به منظور برپایی مراسم و حضور خیل مشتاقان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مراسم تشییع وجود دارد.

وی ادامه داد: بر اساس مصوبه ترافیکی مذکور، تمامی خودروهایی که از ساعت بامداد سه‌شنبه در این محدوده توقف کرده باشند توسط عوامل ترافیکی جابجا شده و به خارج از محدوده یا پارکینگ منتقل خواهند شد.

 

پاکسازی خیابان‌های اطراف دانشگاه تهران از ساعت ۱۲ امشب

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در ارتباط با محدودیت پارک وسایل نقلیه در اطراف دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: از ساعت ۲۴ امروز تمام خیابان‌های اطراف دانشگاه تهران پاکسازی می‌شود. بنابراین از مردم فهیم تهران می‌خواهیم وسایل نقلیه خود را در این محدوده پارک نکنند، چراکه وسایل نقلیه‌ای که در این محدوده باشند منتقل می‌شوند.

 

ارائه خدمات توسط وسایل نقلیه در محدوده ترافیکی

وی ادامه داد: همچنین تعداد زیادی تاکسی در طول مسیرهایی که داخل محدوده ترافیکی هستند پیش‌بینی شده است که اگر فردی توان طی مسیر با پای پیاده را نداشت این وسایل نقلیه عمومی به مردم خدمات‌رسانی کنند.

 

ارائه خدمات توسط مترو به‌صورت رایگان

مهماندار در بخش پایانی این گفت‌وگو با تاکید بر استفاده مردم از وسایل نقلیه تصریح کرد: امید است مردم فردا تا حد امکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند و شرکت مترو تهران نیز فردا به‌صورت رایگان به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *