حجت الاسلام و المسلمین جوکار گفت: آنچه در این برهه زمانی رسالت اصلی ما محسوب می شود و ضرورت آن بیش از پیش احساس می شود ” ایجاد قرارگاه فرهنگی شهرستان” با هدف خدمت به مردم است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، جلسه اعضای ستاد نماز جمعه شهرستان قدس با معرفی اعضای جدید معاونت فرهنگی و تبلیغی، مسئول امور جوانان و مسئول امور بانوان در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار در راستای تشکیل قرار گاه فرهنگی شهرستان قدس اظهار داشت: هدف و رسالت کاری اینجانب پافشاری بر اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی با رویکرد وحدت و تعامل با هدف خدمت به مردم است. ما در همه ابعاد و امور دینی و دنیوی در خدمت مردم هستیم اما آنچه در این برهه زمانی رسالت اصلی ما محسوب می شود و ضرورت آن بیش از پیش احساس می شود ” ایجاد قرارگاه فرهنگی شهرستان” با هدف خدمت به مردم است.

امام جمعه شهرستان قدس افزود: در روزهای نخست ورود به شهر قدس، اقدام به ایجاد قرارگاه فرهنگی شهرستان با هدف ساماندهی و حمایت از مجموعه ها و تشکلهای فرهنگی شهرستان کرده ایم.

وی با نقل سخن مقام معظم رهبری که فرمودند ” نماز جمعه یک قرارگاه است، قرارگاه ایمان، تقوا، بصیرت و اخلاق” گفت: بنابراین ما در چهار حوزه از جهت فرهنگی باید فعالیت داشته باشیم: نخست از جهت ایمان و عقیده مردم، دوم از لحاظ تقوا و معنویت، سوم از جهت اخلاق و نوع سبک زندگی و مراودات اجتماعی، چهارم از نظر بصیرت و امور سیاسی و دشمن شناسی.

در این جلسه حجت الاسلام عباس مولایی بعنوان معاونت فرهنگی تبلیغی و سعید ابریمن بعنوان مسئول امور جوانان ستاد نماز جمعه شهرستان قدس منصوب شدند.

در ضمن گفتنی است سکاندار اجرایی این قرارگاه فرهنگی حجت الاسلام مجتبی جوکار می باشد که جهادی و انقلابی حرکت کردن را سرلوحه کار خود قرار داده است.

 

انتهای پیام/