فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قدس؛

قدردانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

شاهپور فلاحی گفت: مردم عزیز ما به نظام خود و پیروزی انقلاب اسلامی افتخار می کنند و امسال هم مانند سال های گذشته در راهپیمایی حضور یافتند و از طرف خود و همکارانش در نیروی انتظامی صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، شاهپور فلاحی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قدس با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن با خبرنگار اجتماعی قدس خبر، در ارتباط با این حضور شکوهمند مردمی، گفت: قطعاً مردم عزیز ما به نظام خود و به پیروزی انقلاب اسلامی افتخار می کنند و هر سال به ویژه سال جاری، با حضور پرشور خود در این راهپیمایی در صحنه های مختلف مورد توجه مسئولین قرار خواهند گرفت.

فلاحی این راهپیمایی را نمادی از اتحاد میان همه اقشار اجتماعی دانست و افزود: این راهپیمایی نماد همبستگی و اتحاد همه اقشار مردمی است که می خواهند به دشمن بگویند ما متحد هستیم و تا پای خون پشت انقلاب اسلامی ایران ایستاده ایم.

وی اقدامات انجام داده شده توسط ناجا که تاکنون برای حفظ انقلاب اسلامی ایران انجام شده  است را تشریح کرد و گفت: ناجا از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در ایجاد امنیت نقش پررنگی داشته و در تمام صحنه ها حضور یافته است تا امنیت را برای مردم فراهم کند و همچنین برنامه هایی هم در خصوص فرهنگ سازی انجام داده است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قدس، بار دیگر از طرف خود و همکارانش در نیروی انتظامی، سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت و از تمامی عزیزان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن صمیمانه تقدیر و تشکر کرد و از خداوند متعال خواستار توفیق الهی شد.

انتهای پیام/ ک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *