شهردار شهر قدس:

فلسفه به وجود آمدن شهرداری ها خدمت رسانی است

شهردار شهر قدس گفت: یکی از مهمترین فلسفه های به وجودآمدن شهرداری ها ارائه خدمات در حوزه های مختلف شهری به شهروندان است.

به گزارش قدس خبر ،محمدصادق کولیوندگفت: ارائه خدمات مطلوب یکی از مهمترین دغدغه های مجموعه شهرداری و تمام کارکنان و پرسنل این مجموعه است و هر لحظه به دنبال ان هستیم تا بتوانند خدمات مطلوب تری را برای ارائه به شهروندان فراهم کنیم.

شهردار شهر قدس عنوان کرد: ادامه بهبود هر چه بیشتر خدمات در شهرستان منوط به این موضوع است که دستگاه های خدماتی و اجرایی شهرستان و همچنین عموم مردم نیز  ما را در حرکتی که آغاز کرده ایم و تدوین هر چه پرباتر خدمات یاری کنند تا بتوانیم در همه جوانب مورد نیاز شهری حرکت کنیم .

وی تصریح کرد:اینک هم افزایی و تعامل قابل قبولی در مجموعه شهرداری شاهد هستیم و این مناسب بودن تعاملات موجب میشود که سازمانها تابع شهرداری به بهترین نحو خدمات را در اختیار شهروندان قرار دهند که در ایین خصوص نیز مبالغ خوبی در بودجه سال جاری تهیه و تدوین شده است .

کولیوند عنوان کرد:  در سال جاری حدود ۱۲۰ میلیارد تومان است بودجه برای شهرداری و سازمان های مرتبط با این دستگاه خدماتی دیده شده است که امیدواریم با همراهی و تعامل مردم و انجام برنامه‌های در نظر گرفته شده بتوانیم این بودجه را محقق کنیم و در صورت تحقق ، بسیاری از برنامه های این مجموعه با سرعت و کیفیت مطلوبی رو به جلو حرکت خواهد کرد.

شهردار شهر قدس خاطرنشان کرد:  بودجه ای که جدا از سازمان ها برای شهرداری دیده شده است در حدود ۱۰۷ میلیارد تومان است که بیش از ۵۰ درصد آن به بخش عمرانی تخصیص داده شده است و امیدواریم با توجه ویزه ای که در اتام پروژه های شهری در این بودجه دیده شده است در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را ارائه کنیم و کار و تلاش مجموعه مثمر ثمر باشد.

وی با اشاره به لزوم خدمت‌رسانی صحیح و اصولی به شهروندان گفت: مردم‌محور بودن فعالیت‌های انجام شده توسط شهرداری قدس در رأس امور این نهاد قرار دارد، چراکه فلسفه تشکیل شهرداری خدمت‌رسانی به مردم است، به همین دلیل در شهرداری قدس سعی بر این شده است تا تمام برنامه‌ها و کارهایی که تدوین و برنامه‌ریزی می‌شود بر همین اساس باشد.

کولیوند در  خاتمه سخنان خود عنوان کرد: :شهرداری زمانی میتواند خود را یک مجموعه موفق و نتیجه بخش اعلام کند که این موضوع از منظر شهروندان مورد تایید قرار بگیرد اما در غیر این صورت میتوان گفت مقداری از خدمات مطلوب و در مسیر اصلی نبوده است چرا که وقت شهروندان شهرداری را یک عضو خانواده خود بدانند تمام تلاش خود را خواهند داشت تا این مجموعه بهترین خدمات را فراهم کنند چرا که خدمت مطلوب شهرداری دریافت بهتر خدمات توسط شهروندان را به همراه دارد.

انتهای پیام/۶۷۰۲۴

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *