درخواست صهیونیست ها از آمریکا؛

غزه را فراموش و به سوریه حمله کنید

به دنبال وقوع حمله شیمیایی مشکوک در دومای سوریه، برخی از مقامات افراطی رژیم صهیونیستی با فرافکنی در این رابطه خواستار حمله نظامی آمریکا به سوریه شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، به نقل از راشاتودی، مقامات تندرو در کابینه اسرائیل با «شوکه کننده» خواندن حمله شیمیایی انجام شده در دومای سوریه، از آمریکا خواسته اند تا در واکنش به این حادثه، به سوریه حمله کند.

ترویست های حاضر در دومای سوریه که حلقه محاصره را تنگ تر از قبل می دیدند دست به انجام حمله شیمیایی در این شهر زده اند و کشورهای غربی نیز با فرافکنی در این رابطه و مقصر دانستن ارتش سوریه در این رابطه، مقدمات فرار تروریست ها از دوما را فراهم کرده اند.

در همین رابطه «گلعاد اِردان» وزیر امنیت عمومی و امور استراتژیک رژیم صهیونیستی در گفتگو با رادیو اسرائیل، گفت: واشنگتن باید در پاسخ به حمله شیمیایی دست به حمله نظامی علیه دمشق بزند. شخصا امیدوارم که آمریکا به دولت سوریه که مسئول این حمله است حمله ببرد. واقعه دوما نیاز به حضور نظامی آمریکا در سوریه را تائید می کند.

این وضعیت در حالی است که روسیه صراحتا اعلام کرده گزارش های منتشر شده در رسانه های غربی در مورد دست داشتن ارتش سوریه در حمله شیمایی دوما ساختگی هستند.

حمله شیمیایی در دوما در حالی انجام شد که در ماه فوریه سال جاری میلادی، «بشار الجعفری» نماینده سوریه در سازمان ملل اعلام کرده بود که دمشق اطلاعاتی در دست دارد که نشان می دهد تروریست ها قصد انجام حمله شیمیایی در سوریه در ماه مارس را دارد./مهر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *