عذیری گفت: تعداد ۳۰۰ حامی و یتیم در این طرح شرکت کرده اند و از این تعداد ۷۰ نفر حامی بوده که بعضی از آنها بیش از ۱۵ نفر را حمایت می کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، مراسم دیدار حامیان با فرزندان معنوی در طرح شوق دیدار، توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان قدس برگزار شد.

فتح الله عذیری، رییس کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان قدس، اظهار داشت: کمیته امداد هر سال برنامه ها و خدمات مخلتفی در روزهای پایانی سال داشته است. امسال نیز برنامه ای باشکوه جهت دیدار حامیان و ایتام در قالب طرح شوق دیدار برگزار شد.

عذیری افزود: تعداد ۳۰۰ حامی و یتیم در این طرح شرکت کرده اند و از این تعداد ۷۰ نفر حامی بوده که بعضی از آنها بیش از ۱۵ نفر را حمایت می کنند.

وی در ارتباط با جذب بیشتر مخاطبان در طرح شوف دیدار گفت: با برگزاری این گونه مراسمات و ترویج حس نوع دوستی، حامیان حاضر می توانند با اطلاع رسانی و با جلب اعتماد عمومی، خیرین را در مشارکت به این گونه طرح ها تشویق نمایند.

جهان دیده، یکی از حامیان حاضر در این طرح گفت: حضور در این مراسم موجب خوشحالی همه ماست و کمیته امداد ذوق دیدار ما را با اجرای طرح شوق دیدار فراهم کرد. بنده دارای سه فرزند هستم و به شکر خدا توانستم در این دو سال یک فرزند معنوی داشته باشم. امیدوارم در ماه مبارک رمضان فرزند دیگری نیز به حمایت بگیرم.

حامی دیگری که نمیخواست نامی از وی برده شود، گفت: حس حضور در این مراسم، معنوی بوده و نمی توان آن را بیان کرد. بنده بازنشسته بوده دارای ۲ فرزند با تحصیلات دانشگاهی هستم و  و از سال ۸۱ حامی فرزند معنوی شدم و با سامان یافتن آن فرزند دیگر را پذیرفتم و در تلاش هستم فرزندان بیشتری را حمایت کنم.

حامیان زیادی در این مراسم شرکت نمودند که به خاطر اجر معنوی این امر خداپسندانه، حاضر نشدند نامی از آنها آشکار شود.

یکی از آنها حامی بود که با داشتن ۳ فرزند توانسته بود حامی فرزند معنوی دیگر شود. وی معتقد بود حضور این فرزند در زندگی اش موجب ایجاد خیر و برکت شده و بسیار خوشحالم که شوق دیداری فراهم شد. ان شاالله این گونه مراسمات افزایش پیدا کند تا افراد بیشتری از این اجر معنوی بهره مند شوند.

 

انتهای پیام/