همزمان با فرارسیدن شب های قدر؛

شهرستان قدس میزبان دو شهید گمنام شد

دو شهید گمنام با هماهنگی معراج شهدا توسط سپاه سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران میهمان مساجد شهرستان‌ قدس در شب‌های قدر خواهند بود و در پایان شبهای قدر به معراج شهدا باز می‌گردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، سرهنگ دوم فیاض اللهیاری فرمانده سپاه شهرستان قدس در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی قدس خبر با بیان این که مردم شهر قدس میزبان ۲ شهید گمنام هستند، اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده، امشب و همزمان با شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان، دو شهید گمنام در حسینیه حضرت سیدالشهدا(ع) سپاه حضور خواهند داشت.

وی اضافه کرد: مساجد و اماکن مذهبی زیادی برای حضور شهدای گمنام درخواست داشتند و لذا پیگیری هایی انجام شد، تا مراسم لیالی قدر با حضور این شهدای گمنام متبرک شود.

اللیهاری گفت: باید از معنویتی که به واسطه حضور این شهدای گرانقدر در شب های قدر ایجاد می شود حداکثر بهره برداری فرهنگی را بکنیم، شب های قدر بهترین فرصت برای مناجات با خدا است و حضور این شهدای عزیز نیز می تواند تاثیر مضاعفی بر فضای روحانی اماکن مذهبی داشته باشد.

وی تصریح کرد: شهدای عزیز ما جان خود را فدا کردند تا ما امروز، امنیت و آرامش داشته باشیم و امنیت حاصل در کشور مرهون خون شهدا است، باید سعی کنیم فرهنگ شهید و شهادت را در جامعه گسترش داده و دلاور مردی های این شهدا را از یاد نبریم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *