گزینه های تصدی شهرداری قدس

شهردار بومی یا غیر بومی، مسئله این است

اینکه شهردار قدس از بین شش گزینه پیش روی چه کسی خواهد بود، طی چند روز آینده مشخص می‌شود، ولی به نظر می رسد خواسته مردم انتخابی درست از سوی اعضای شورای اسلامی شهرستان است، انتخابی که خواسته‌ها و نیازهای مردم را جامه عمل بپوشاند.

به گزارش پایگاه خبری قدس خبر، این روزها یکی از مهمترین مسائل و رویداد‌هایی که در شهرستان قدس در حال وقوع است، انتخاب شهردار است.

انتخاب شهردار قدس که این روزها در سایه وحدت و وفاق و همدلی و سکوت اعضای شورای پنجم شورای اسلامی در حال تحقق یافتن است، با کمترین حاشیه انجام می‌شود.

یکی از مهمترین انتخاب‌ها برای شهر انتخاب شهردار است که مردم و بسیاری از مسئولان به آن چشم دوخته‌اند و منتظر دود سفید از ساختمان شورای اسلامی شهر قدس هستند.

وجود چندین پروژه در دست اجرا و نیمه کاره در شهرستان قدس این روزها انتخاب شهردار را حساس‌تر از گذشته کرده است، پروژه‌هایی که چشم به راه شهرداری کارآمد و پرتلاش هستند تا این زخم‌های کهنه التیام یابد.

شورای شهر قدس بعد از غربال ده‌ها گزینه معرفی شده از سوی افراد مختلف این روزها چند گزینه مهم و سرنوشت ساز رسیده است. گزینه های که برای مردم و مسئولان شهرستان مهم است و باید از بین شش نفر یک نفر را به عنوان شهردار راهی ساختمان مرکزی کنند.

شورای اسلامی شهر از یک طرف با گزینه های که از جمله نیروهای بومی در شهرستان که در گذشته مسئولیت‌های مختلفی داشتند روبه‌رو هستند و از سوی دیگر با گزینه های روبرو هستند که بومی این شهرستان نیستند و شناخت کافی از مفاهیم کلیدی و مشکلات این شهرستان را ندارند.

مسئله مهمی که در این میان مطرح است، گفته می‌شود، فشار برخی‌ها برای انتخاب گزینه غیر بومی، در عرصه رقابت برای شهرداری قدس است که این مسئله را مهم و حساس کرده است.

انتخاب شهردار قدس این روزها که گفته می‌شود با فشارهایی از سوی برخی افراد و اشخاص و رد این قضیه از سوی بعضی از اعضای شورا در جریان است که برای شهروندان و مدیران ارشد شهرستان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

اینکه شهردار قدس از بین این  شش نفر چه کسی خواهد بود در طی  چند روز آینده مشخص خواهد شد ولی به نظر می رسد خواسته مردم انتخابی درست از سوی اعضای شورای اسلامی شهر قدس است، انتخابی که خواسته‌ها وازهای مردم را جامه عمل بپوشاند.

در این میان شاید گزینه های بومی که بیشتر از گزینه دیگر به امور شهر قدس شناخت و آشنایی دارند شانس بیشتری نسبت به گزینه دیگر داشته باشند. اما باید صبر کرد و دید که کدام گزینه در نهایت خواهد توانست جواز حضور در ساختمان مرکزی شهرداری قدس را پیدا کند، نیروی بومی مورد تاکید مردم و یا نیروی غیر بومی مورد تاکیدبرخی اعضای شورای شهر است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *