در مراسم گرامیداشت شهادت شیخ نمر در شهر قدس عنوان شد؛

شهادت عالم شیعی شیخ نمر مرگ آل سعود را در پی دارد

رئیس اداره سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان قدس گفت: شهادت علم شیعی شیخ نمر موجب تسریع نابودی آل سعود را فراهم کرد.

به گزارش قدس خبر -مراسم گرامیداشت شهادت شیخ نمر در شهرستان قدس با حضور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ملارد،  نماینده قدس، شهریار و ملارددر مجلس شورای اسلامی،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرقدس، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسیجیان ،خانواده شهدا ء و عموم مردم ولایت مدار شهرستان در مسجد صاحب الزمان کاووسیه برگزار شد

در این مراسم حجت الاسلام محرابی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قدس سخنران در ابتدای سخنان خود با استناد به آیه شریفه  «وَلاَتَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَ َتَا بَلْ أَحْیَآءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُون ؛ ای پیامبر! هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده اند و نزد پروردگارشان روزی داده میشوند»اظهار کرد: بر اساس آیات قرآن، شهدا زنده اند ولی ما ما درک نمی کنیم، کسانی که شهید نشدند نمی توانند مقام شهید را درک کنند، اگر  انسان لایق و دل او پاک باشد، ندای شهید را می شنودو انی را باید بدانیم که به واقع اینک شهدا زنده اند و در نزد پروردگار متعال روزی میخورند..

وی گفت:اروز از سفاکانی که در سال ۶۱ هجری  امام حسین علیه السلام و یاران اوبه شهادت رساندن هیچ اثری را نمی‌بینیم اما صدای یا حسین از جای جای جهان شنیده میشود که گوشه ای از ان را در اربعین همه به عینه دیدند و هر روز نیز بر دلداگان این امام همام که پیشوای همه آزادگان جهان است افزوده میشود.

وی ادامه داد: موضوعی را که همه ما امروز باید مد نظر قرار دهیم این است که سفاکان و یزیدیان زمان که دست نشانده صهیونیسم و آمریکا در منطقه هستند به دبال این موضوع هستند که تفرقه افکنی کنند اما ما باید با قرار گرفتن در مسیر روشن ولایت فقیه وحدت را هر روز بیش از دیروز در بین مسلمانان افزایش دهیم تا این افراد نتوانند خواسته های استکبار را در بین مسلمانان به نتیجه برسانند که لازم است در همه موضوعات مانند همیشه  پشتیبان ولایت فقیه باشیم .

حجت الاسلام محرابی، در بخش دیگری از بیانات خود به اثرات خون شهید آیت الله شیخ نمر پرداخت و گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری، خون شهید نمر به زودی اثر خواهد کرد و رژیم آل سعود به زودی سقوط خواهد کرد و آنها با این جنایت، مرگ خود را تسریع کردند.

وی در پایان افزود: شهید نمر، عالم مجاهد شهیدی است که مقام والایی دارد زیرا از یک سو عالم بود که به تعبیر احادیث، مداد علما برتر از خون شهید است و از سوی دیگر شهید است که آن هم مقام و جایگاه والایی دارد.

در این مراسم همه مردم و مسئولان حاضر در مراسم با شعار مرگ بر آل سعود،مرگ بر صهیونیست،مرگ بر آمریکا اعلام انزجار خود را از این سفاکان زمان اعلام کرده و اقدام آل سعود در به شهادت رساندن شهید شیخ نمر را  یک صدا محکوم کردند.

 2 3 4 6 7 8 91
1
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *