سامانه حمایتی در جهت افزایش تولیدات با کیفیت محصولات خانگی بانوان مشاغل خانگی در استان تهران راه اندازی شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، خداقاسمی دبیر اجرایی سامانه حامی بانو، در راستای حمایت بانوان شاغل در منزل اظهار داشت: تولیدات بانوان اعم از صنایع دستی ، مواد غذایی و پوشاک را به صورت پکیج آماده و داخل پک با طرح حامی بانو بدون واسطه به فروش میرساند.
وی افزود: سایت حامی بانو تبلیغاتی در جهت افزایش و ایده هایی بهتر برایه پک ها ارائه میکندکه به صورت رایگان و بدون هزینه خواهد بود.
خداقاسمی بیان کرد: این سامانه چون به صورت اینترنتی میباشد ، محصولات غذایی بانوان که با کیفیت بالا تولید میشوند و صاحب برند میباشند جدایه سامانه در فروشگاه هایه معتبر استان تهران به شکل فیزیکی عرضه و ارائه میگردد .
دبیر اجرایی سامانه حامی بانو در ادامه افزود: مرکزیت این طرح در استان تهران میباشد، اما تمام نقاط کشور را پوشش میدهد.
وی با توجه به استقبال بی نظر بانوان شاغل از این سامانه حمایتی عنوان کرد: استانهای مختلف اعم از شیراز و اصفهان برایه فروش محصولات خود از این سایت اقدام کردند .
خدا قاسمی خاطر نشان کرد: یکی دیگر از فعالیت های سایت حامی بانو ، برگزاری بازارچه ها و نمایشگاه های فصلی است که به صورت رایگان یا با کمترین هزینه در اختیار بانوان قرار میگیرد .
وی در پایان گفتگو تصریح کرد: بیمه عمر و صندوق قرض الحسنه تسهیلات خوبی در اختیار بانوان قرار میدهد و این سامانه در تمامی فضاهای مجازی فعالیت چشم‌گیری دارد.

خبرنگار: زهرا فولادی

انتهای پیام‌ /