مدیر آموزش، تشکیلات و بهبود روش‌های معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان گفت: دوره های آموزشی ویژه مدیران شهرداری در بلند مدت با تغییر نگرش در تصمیم گیری ها منجر به ارائه خدمات سریع‌تر و آسان‌تر به مردم می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، مرتضی نصوحی در حاشیه برگزاری نهمین دوره آموزشی مدیران شهرداری اصفهان اظهار کرد: در مدیریت جدید شهری تاکنون سه دوره آموزشی در زمینه سیستم کارآفرینی، شفافیت، پاسخگویی و مبارزه با فساد و تفکر سیستمی برگزار شده است.

وی با بیان اینکه این دوره های آموزشی منجر می شود طرح های شهر بر مبانی علمی به روز دنیا اجرا شود، افزود: بسیاری از فرآیندها و روش‌های انجام کار، نیازمند اصلاح و بازنگری است که در دستور کار اداره بهبود روش‌ها قرار دارد و بدون شک، اداره علمی شهر از اتلاف منابع و هزینه ها جلوگیری می کند این همان اداره ارزان شهر است.

مدیر آموزش، تشکیلات و بهبود روش‌های معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه دوره های آموزشی بر اساس نیازسنجی برگزار می شود، تصریح کرد: خوشبختانه ۸۰ درصد مدیران شهرداری از این دوره ها به خوبی استقبال کرده اند.

وی اضافه کرد: دوره های آموزشی ویژه مدیران شهرداری در بلند مدت با تغییر نگرش در تصمیم گیری ها، بهبود روند کاری و پرهیز از بخشی نگری تأثیرگذار خواهد بود و به ارایه سریع تر و آسان تر خدمات مردم منجر می شود.

سالانه ۲۰۰ دوره آموزشی در قالب ۷۰ هزار ساعت دوره آموزشی در بخش های مختلف عمرانی، شهرسازی و سایر موارد مرتبط با شهرداری اصفهان برگزار می‌شود./ایمنا