امام صادق (علیه السلام) فرمودند:
برآورد اعمال در شب نوزدهم انجام می ‏گیرد و تصویب آن در شب بیست و یكم و تنفیذ آن در شب بیست‏ و سوم. (وسائل الشیعه، ج 7 ص 259 )
Saturday, 20 July , 2019
امروز : شنبه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۸ - 18 ذو القعدة 1440
شناسه خبر : 620
  پرینتخانه » دسته‌بندی نشده تاریخ انتشار : ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۴۱ | 121 بازدید | ارسال توسط :

رژه یگان‌های نظامی و انتظامی شهرستان قدس برگزار شد/ پیام دفاع مقدس مقاومت در مقابل استکبار است

به گزارش پایگاه خبری قدس خبر- در آغاز مراسم سرگرد الهیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس و دبیر برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس این شهرستان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ایام‌الله حج گفت: هفته دفاع مقدس یادآور دلیر مردی مردان بزرگی است که درراه انقلاب و اسلام جان خود را به دست گرفته […]

رژه یگان‌های نظامی و انتظامی شهرستان قدس برگزار شد/ پیام دفاع مقدس مقاومت در مقابل استکبار است

به گزارش پایگاه خبری قدس خبر- در آغاز مراسم سرگرد الهیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس و دبیر برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس این شهرستان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ایام‌الله حج گفت: هفته دفاع مقدس یادآور دلیر مردی مردان بزرگی است که درراه انقلاب و اسلام جان خود را به دست گرفته و به میدان مبارزه حق علیه باطل رفتند.

وی افزود: امروز روز آغاز جنگ تحمیلی است که استکبار به دست صدام جنایتکار به کشور عزیزمان تحمیل کرد و اما نتوانست به خواسته‌ها خود برسد و همچون همیشه در منجلابی که خود درست کرده بود فرورفت.

DSCF3232

سرتیپ دوم پاسدار مجتبی شهمیری مهمان ویژه و سخنران مراسم رژه شهرستان قدس اظهار کرد: انقلاب اسلامی بر خواسته از فریادهای الهی ملت همیشه بیدار جمهوری اسلامی ایران است و در آغاز راه دلیرمردان و شیر زنان، شهدا، رزمندگان و ایثارگران تا پای جان در مقابل روز گویی ها و درشتی استکبار، فتنه‌ها و ترورها ایستادگی کردند و بینی آن‌ها را به خاک مالیدند.

وی ادامه داد: هفته دفاع مقدس فرصت مغتنم و شایسته‌ای است که ما رشادت‌ها دلیرمردی این عزیزان را برای خود بازگو کرده و همچنین این موضوعات را برای جوانان و آن‌هایی که آن روزها را ندیدن بیان کرده و تبیین کنیم چراکه با تبیین ارزش‌های انقلاب و دفاع مقدس به‌واقع درراه تداوم بیش‌ازپیش انقلاب و آرمان‌های انقلاب قدم برداشته‌ایم.

DSCF3239

شهمیری بیان کرد: موضوع دیگری که باید به آن برسیم این است که امروز باید از خود بپرسیم که دلیل و چرایی جنگ است و چرایی این مورد که بسیاری از کشورها چرا همراه آمریکای جنایتکار شدند و در کنار آن‌ها نیز عوامل خودفروخته داخلی همراه نیز در کنار آن‌ها ایستادند.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با ما و انقلاب و نظام‌دارند این بود که امام خمینی (ره) اسلام را به صحنه اصلی نظام و اداره کشور کشاند و استقلال و آزادی را برای کشور آورد و در این خصوص مدعیان و کمونیست‌ها و لیبرال‌ها در این‌که چطور این انقلاب به نتیجه رسید مبهوت مانده و در برابر قدرتش عاجز ماندند.

معاون طرح و برنامه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه افزود: جمهوری اسلامی با تمام توان و تمام‌قد در مقابل استکبار جهانی از همان آغاز ایستاد و یکی از مهم‌ترین مواردی که دشمنی استکبار جهانی را برای انقلاب به همراه داشت این بود که با انقلاب اسلامی چهره آن‌ها در هم کوبیده شد انقلاب تجلی حق در قامت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

وی عنوان کرد: هدف دشمان از بین بردن همین مظهر تجلی‌یافته حق در قامت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دنیای مادی غرب شرق بود که در مکانی حساس برپاشده بود و تمام تلاش خود را از همان آغاز بر این بنا نهادند تا کشور و نظام را به سقوط بکشانند و یا بخش‌هایی را جدا کنند اما این کوردلان تمام این خواسته‌ها را به گور خواهند برد.

شهمیری بیان کرد: جنگ تحمیلی یکی از طولانی‌ترین جنگ‌هایی بود که در دنیا اتفاق افتاد و هزینه‌های بسیاری داشت اما دلیرمردان انقلاب اسلامی با دست‌های خالی و داشتن سلاح اعتقاد و ایمان در مقابل رژیم بعث عراق که تادندان‌مسلح شده بود و بیش از ۴۷ کشور جهان او را حمایت می‌کردند ایستادگی کرده و آن‌ها را به سر جای خود نشاندند.

معاون طرح و برنامه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: دشمن در کنار جنگ و قبل از آن عداوت خود را با انقلاب شروع کرد و قبل از جنگ تحمیلی تحریم‌های ظالمانه اقتصادی را علیه ایران اسلامی ایجاد کرد و به دست دست‌نشانده‌های خود و خودفروخته‌های داخلی در کشور شروع به ترور مسئولان کشور کرد که این فتنه نیز خللی درحرکت انقلابی مردم ایجاد نکرد.

وی گفت: در تمام این فتنه‌ها و توطئه‌ها و دشمنی‌ها رهنمودهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب راهگشا بود و همچنان نیز هست چراکه هنوز جنگ به پایان نرسیده و تنها قیافه خود را عوض کرده و در صورتی دیگر ادامه دارد که ما اینک نیز باید در سنگرها محکم استوار بایستیم تا خللی به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد نشود.

شهمیری تصریح کرد: در تمام مراحل انقلاب امام راحل حفظ نظام را از اوجب واجبات می‌دانست و حفظ آن را یک واجب شرعی قرارداد و مردم ولایت مدار و بصیر کشور نیز در تمام این مسیر ایستادگی کرده و از تمام امتحانات الهی سربلند بیرون آمدند.

وی عنوان کرد: معمار کبیر انقلاب در سخنان خود در بیشتر موارد عنوان داشته‌اند که دیروز امتحانی الهی بود و فردا نیز امتحانات الهی یکی پس از دیگری پیش خواهد آمد و از همان آغاز انقلاب به ما درس بصیرت و آمادگی را گوشزد کردند و ما باید در این مسیر بسیار کوشا باشیم.

معاون طرح و برنامه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: استمرار و دوام انقلاب در جنگ بیمه شد چراکه هشت سال دفاع مقدس جنگ حق و باطل بود و باید این را بیان کنیم که جنگ پایان‌پذیر نخواهد بود و این تفکر که دشمنان ما را آرام بگذارند فکر اشتباهی است چراکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همیشه در موضع حق قدم برداشته و دشمن در موضع باطل و به‌واقع با توجه به وعده الهی که محقق خواهد شد پیروزی با حق است.

وی ادامه داد: پیروزی انقلاب و ایستادگی در جنگ بیداری اسلامی را به وجود آورد و در این سال‌ها که از پیروزی انقلاب می‌گذرد استکبار مشکلات متعددی را برای کشور ایجاد کرد چنانچه بعد از اتمام جنگ هرسال فتنه و مشکلاتی را برای کشور ایجاد کرد که این موارد نیز با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله) و بصیرت مردم به‌جایی نرسید.

شهمیری گفت: بزرگ‌ترین پیامی که دفاع مقدس در پی داشت انقلابی گری و مقاومت و روحیه استکبارستیزی است ایستادگی و رشادت‌های مردم باعث شد که در تمام مواردی که می‌خواستند برای کشور و انقلاب ایجاد کنند تیرشان به سنگ خورد و در دی‌ماه نیز مردم همیشه درصحنه جمهوری اسلامی ایران مشت محکمی بر دهان استکبار کوبیدند.

وی همچنین عنوان کرد: امروز نیز همه باید هوشیار و بینا باشیم تا دشمن به بهانه مذاکرات هسته‌ای راه نفوذ خود را در کشور ایجاد نکند چراکه الآن باکمی تأمل می‌توان دید که دشمن با خدعه و نیرنگ در پی وارد شدن است و تمام این مسائل و موضوعات را می‌توان در سخنان آن‌ها در پسا برجام مشاهده کرد.

معاون طرح و برنامه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب افزود: یکی از موضوعاتی که استکبار اینک در پی آن است تغییر ذائقه جوانان است و برنامه‌های خود را با همین هدف در حال پیگیری است و همه ما باید در مقابل این هجمه‌ها با تمام توان بایستیم تا خللی به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد نشود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله) در پنج سخنرانی اخیر خود بسیار بر سر موضوع نفوذ سیاسی، اقتصادی، فرهنگی دشمنان و جلوگیری از آن تأکیددارند و بیان داشته‌اند که باید همه در پی این موضوع باشند که از نفوذ دشمن در دستگاه‌های تصمیمی گیری کشور جلوگیری کرده و با بصیرتی که همیشه داشته‌اند در خصوص انتخابات پایان سال نیز کسانی که در مسیر انقلاب و اسلام ناب محمدی و ولایت قرار دارند را برای حضور در مجلس خبرگان و مجلس انتخاب کنند.

شایان‌ذکر است در این مراسم امام‌جمعه شهرستان قدس، نماینده ولی‌فقیه در سپاه ناحیه شهر قدس، فرماندار شهرستان قدس، اعضای شورای اسلامی شهر قدس و رئسای شورای اسلامی شهر و شهرستان قدس،شهردار قدس ،فرماندهی انتظامی شهرستان قدس و رئسای ادارات شهرستان و حضور پرشور مردم در بلوار شهید کلهر شهرستان برگزار شد حضور داشتند.

|
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۲
  1. بازتاب: رژه مقتدرانه نیروهای مسلح در استان تهران + تصاویر | تهران نیوز

  2. بازتاب: رژه مقتدرانه نیروهای مسلح در استان تهران برگزار شد + تصاویر « آفتاب ری آفتاب ری

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.