در گفت و گو با قدس خبر؛

روز قدس، روز حیات اسلام است

سلیمان پور گفت: حرکت زنان ما نشانگر اقتدار، صبر و استقامت یک زن مؤمن انقلابی است که به جهانیان ثابت می کند تحت هر شرایطی پای آرمان های انقلاب اسلامی و معمار کبیر انقلاب، دوشادوش مردان در صحنه حاضرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، روز قدس، روزی است که باید سرنوشت ملت های مستضعف معلوم شود، باید ملت های مستضعف در مقابل مستکبرین اعلام وجود کنند.
زینب سلیمان پور، مدیر حوزه علمیه باقرالعلوم(ع) شهرقدس، در ارتباط با با نقش حضور بانوان در راهپیمایی روز قدس به خبرنگار سرویس اجتماعی قدس خبر اظهار داشت: با توجه به نامگذاری روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و حضور مسلمین با دهانی روزه و لب های خشکیده در خیابان ها، این امر نشان از وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل رژیم صهیونیستی و ظلم است.
سلیمان پور تأکید کرد: زنان دوشادوش مردان در این حضور ملی حاضر می شوند و فرقی میان زنان و مردان نیست، آنچه که مهم است وحدت و انسجام ملی و حتی فراملی بوده که معرف یک امت واحده اسلامی است. روز قدس، روز حیات اسلام است.
وی افزود: حضور زنان در راهپیمایی روز قدس موجب دلگرمی زنان و مادران مظلوم فلسطین و غزه می شود که سال هاست مورد ظلم و ستم استکبار جهانی قرار گرفته اند. روز قدس، روز امتیاز حق از باطل است.
سلیمان پور خاطر نشان کرد: حرکت زنان ما نشانگر اقتدار، صبر و استقامت یک زن مؤمن انقلابی است که به جهانیان ثابت می کند تحت هر شرایطی پای آرمان های انقلاب اسلامی و معمار کبیر انقلاب، دوشادوش مردان در صحنه حاضرند.
مدیر حوزه علمیه باقرالعلوم(ع)، با اشاره به پیام هایی که روز قدس به جهانیان می دهد، بیان کرد: یکی از پیام های بسیار مهم راهپیمایی در این روز، احیای ارزش ها و فرهنگ اسلامی در ظلم ستیز و مبارزه با استکبار است. روز جهانی قدس تک تک مسلمانان شاید با دست های خالی و با مشت های گره کرده حاضر می شوند اما پشتوانه ایمان و معنویت است که بیانگر ایستادگی و مقابله علیه اسرائیل غاصب و صهیونیسم جهان خوار می شود.
وی با اشاره به فرمایش امام خمینی(ره) گفت: « روز قدس یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز قدس روز مقابله ملت ها از زیر فشار ظلم امریکا و غیر امریکا بودن است».
سلیمان پور تصریح کرد: پیام دیگر روز قدس این است که با شرکت در این راهپیمایی یادمان می ماند که مبارزه با استکبار دائمی است و با این حضور پرشور موج سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در جهان اسلام با هدف خنثی کردن موج تبلیغ و رسانه ای صهیونیست ها، شدت می گیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *