«روز با اسب» هاشمی رفسنجانی +عکس

همزمان با ثبت‌نام اتوبوسی خاندان رفسنجانی در انتخابات، یک عضو اتاق ایران از شرکت در کورس اسب‌دوانی گنبد به همراه یاسر هاشمی فرزند کوچک خاندان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر – حمید حسینی، خزانه‌دار سابق اتاق بازرگانی تهران و عضو فعلی اتاق بازرگانی ایران است که تا پیش از این بیشتر به واسطه فعالیت‌هایش در صنعت پتروشمی شناخته شده بود. این عضو هیات مدیره صادرکنندگان اتحادیه نفت، گاز و پتروشیمی که اخیرا به نظر می‌رسد در صنعت اسب نیز فعالیت‌هایی را آغاز کرده امروز در کانال شخصی تلگرام خود روایت قابل توجهی را از یک روز اسبی شرح داده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجو؛ وی که رابطه خویشاوندی با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نیز دارد در این روایت خود اشاره‌ای به حضور یاسر هاشمی نیز می‌کند. علاوه بر این، حسینی اشاره‌ای هم به حضور سردار آزمون و فرهاد قائمی، دو ملی‌پوش ایران در فوتبال و والیبال کرده است.

حسینی نوشته است:

دیشب سفری به گرگان داشتم تا مسابقه کورس پاییزه گنبد را تماشا کنم واز امکانات این مجموعه که اکنون در اختیار «شرکت اسب دوانی ایرانیان» است نیز بازدید کنیم، آقایان یاسر هاشمی و خلیلی، رئیس فدراسیون نیز حضور داشتند، شب مهمان امام جمعه اهل تسنن آق قلا آقای «عبدالرزاق رهبر» بودیم. ساعت ۱۰ صبح عازم گنبد شدیم، قدمت هزار ساله این شهر برایم غیرقابل باور بود ولی مقبره قابوس وشمگیر گواه زنده این مدعاست.

 

ظهر مهمان آقای خراسانی، نایب رئیس فدراسیون اسب سواری بودیم و ساعت ١۵ عازم میدان اسب دوانی گنبد شدیم، استقبال فوق‌العاده بود، بیش از پنچ هزار نفر برای تماشا و اغلب شرکت کننده در شرط‌بندی بودند و احساسات فوق‌العاده بود، خصوصاً گوینده و مجری در تهییج احساسات تاثیر زیادی داشتند.

 

یک روز کاملا اسبی را پشت سر گذاشتیم، برایم جالب بود که سردار آزمون و فرهاد قائمی نیز مالک اسب بودند و سردار حضور داشت. گنبدی‌ها تاکید زیادی بر راه‌اندازی کورس در تهران دارند که قول دادیم مجموعه نوروزآباد را برای این منظور مجهز کنیم و با همکاری شرکت تجهیز آماده برگزاری کورس نماییم، باید از کیفیت خوب هتل گرگان «بوتانیک» یاد کنم که یکسال است افتتاح شده و از کیفیت مطلوب برخوردار است.

انتهای متن/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *