سرپرست فرمانداری شهرستان قدس،

رخداد ضد استکباری ۱۳ آبان ماه تداوم‌بخش حرکت انقلاب بود

سرپرست فرمانداری شهرستان قدس گفت: رخدادی ضد استکباری که توسط دانشجویان خط امام در ۱۳ آبان ماه به وقوع پیوست تداوم‌بخش انقلاب بود.

به گزارش قدس خبر، سید مهدی محمدی در حاشیه مراسم گرامیداشت روز ۱۳ آبان ماه و روز مبارزه با استکبار جهانی که با حضور اقشار مختلف مردم، دانش آموزان و دانشجویان و مسئولان شهرستان در مقابل آموزش‌وپرورش شهرستان قدس برگزار شد بیان کرد: ۱۳ آبان ماه یک روز بسیار برجسته در تاری انقلاب است.

وی افزود: اولین رخداد این روز تبعید معمار کبیر انقلاب به ترکیه به جهت بیان خطبه‌های آتشین و مبین در خصوص موضوع کاپیتولاسیون بود که با آن سخنان کوبنده طومار این قرارداد و توافق ننگین درهم‌پیچیده شد و خود سنگ بنا و نقطه حرکتی برای آغاز انقلاب بود.

سرپرست فرمانداری قدس در ادامه بیان کرد: مناسبت دیگری که در این روز اتفاق افتاد به خاک و خون کشیده شدن ۵۶ تن از دانش آموزان توسط ایادی امریکا در کشور در مقابل دانشگاه تهران بود که خون این نو گلان و نوجوانان نهال انقلاب را که در حال شکل‌گیری بود آبیاری کرد.

محمدی اضافه کرد: رخداد دیگری که در این روزبه وقوع پیوست تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام بود که موجب شد تا آن جرثومه فساد که در کشور به دنبال ایجاد مشکلات و سنگ‌اندازی در مسیر انقلاب بود دستش از کشور کنده شود و ابهتی پوشالی که داشت نیز با این حرکت از بین رفت.

وی گفت: امروز نیز جمهوری اسلامی ایران حتی یک‌لحظه هم در مقابل ظلم و استکبار کوتاه نخواهد آمد چراکه اصلی‌ترین رکن انقلاب اسلامی ایستادگی در مقابل ظلم و استکبار و دفاع از مظلوم است و ما لحظه‌ای از این مسیر خارج نخواهیم شد چراکه آن زمان عزت و اقتدارمان خدشه‌دار خواهد شد.

سرپرست فرمانداری قدس در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: امروز وظیفه همه ما تعامل در افزایش هر چه بیشتر بهبود وضعیت کشور، استان و شهرمان است و ما به‌عنوان مسئولان نیازمند این هستیم که شما جوانان و آینده‌سازان همراهی‌مان کنید تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن انقلاب را به سرمنزل مقصود برسانیم.

محمدی در خاتمه متذکر شد: انقلاب اسلامی هیچ‌گاه در مقابل هیچ قدرتی که ظلم کند کوتاه نمی‌آید همان‌گونه که در سال‌های دفاع مقدس جوانان این مرزوبوم در مقابل ظلم زمان ایستادن امروز نیز به خاطر امنیت و آرامش کشور جوانان انقلابی در جبهه حق علیه باطل در مقابل ایادی استکبار ایستاده‌اند و از حریم آل الله دفاع می‌کنند و باید گفت این حضور زائیده تفکر انقلاب اسلامی است که نشأت‌گرفته از نهضت عاشورا است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *