ظهر امروز؛

دیدار مردمی استاندار تهران در مسجد جامع شهرستان قدس

استاندار تهران در سفر یک روزه خود به شهرستان قدس با حضور در جمع مردم این شهرستان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن‌ها قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، محمدحسین مقیمی ساعتی پیش به همراه جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان تهران و مسئولان شهرستان قدس با حضور در مسجد جامع این شهرستان ضمن اقامه نماز ظهر و عصر، در جریان مسائل و مشکلات مردم قرار گرفته و دستورات لازم را به منظور رفع مشکلات مردم صادر کرد.

مقیمی بیان کرد: آشنایی با مسائل و مشکلات مردم می‌تواند مدیران را در جهت برنامه‌ریزی بهتر در حوزه‌های مختلف یاری دهد و ما نیز خود را موظف می‌دانیم با ایجاد بستری مناسب مابین مردم و دستگاه‌های اداری، مشکلات و معضلات شهروندان را حل و فصل و به حداقل ممکن برسانیم.

در دیدار استاندار تهران با مردم پرند موضوعاتی همچون مشکلات مسکن تعاونی شهرداری قدس، تعطیلی واحدهای صنعتی، اوقاف بودن زمین ها، توسعه فضای سبز، استقلال اداری و سیاسی شهر، ایجاد سازمان‌های حمایتی و کارآفرین، توسعه فضاهای درمانی و بهداشتی و توجه به فعالیت‌های کودکان و نوجوانان در این شهر عنوان شد.

مقیمی با بیان اینکه افزایش ارتباط بین مردم و مسئولان همواره یکی از تأکیدات مهّم نظام و دولت است خاطرنشان کرد: انتخاب من به عنوان استاندار تهران تنها به جهت خدمت به مردم بوده است پس هرگز از این کار خسته نمی‌شوم و تنها بی‌خدمتی و بی‌توجهی به مشکلات مردم مرا خسته می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *