امام جمعه شهر قدس:

دشمنان در حال ایجاد فتنه برای تضعیف جمهوری اسلامی ایران هستند/حضور پرشور در پای صندوق های رای خاری است در چشم دشمنان

امام جمعه شهر قدس گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران هر لحظه به دنبال ایجاد فتنه ای جدید هستند و حضور هر چه پر شور تر در پای صندوق های رای خاری به چشم دشمنان است.

به گزارش قدس خبر ، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید ابوالقاسم میراحمدی در خطبه اول نماز عبادی سیاسی این هفته شهر قدس گفت: زنان و مردانی که در کانون گرم خانواده فرزندان خوبی را تربیت میکنند باعث میشود که جامعه در همه حال رو به پیشرفت حرکت کند و این فرزندان به همین خاطر هیچ گاه در گرداب فتنه ها و حیله ها گرفتار نخواهند شد.

وی بیان کرد: زن و شوهر در کانون گرم خانواده اگر یک دل و همدل باشند میتوانند بهترین ها را برای خانواده خود فراهم کرده و این مه باعث میشود که جامعه نیز در راستای همین موضوع حرکت کند چرا که بزرگترین مجموعه ای که یک جامعه را تشکیل میدهد خانواده است.

امام جمعه شهر قدس گفت: یکی از مهمترین مواردی که همسران در زندگی باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند این است که در همه حال به دنبال این باشند که قبل از ایجاد رفاه به بنیان خانواده بپردازند چرا که این آسایش و آرامشی که در تحکیم بنیان خانواده ایجاد میشود باعث میشود که تمام خانواده در مسیر رفاه حرکت کنند.

وی بیان کرد: همدلی و همزبانی یکی از موضوعاتی است که خانواده ها در کنار موضوعات دیگر به ان بپردازند و این مهم یعنی سازش در بین اعضای خانواده باعث تحکیم و نگه داشته شدن زندگی میشود و اگر کوتاهی در ای نمیان صورت بگیرد ضررش به تمام اعضای خانواده خواهد خورد .

میراحمدی در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: حضرت محمد (ص) در روایتی میفرمایند : مرد سه چیز را باید رعایت کند و اولین آن این است که باید رضایت و محبت همسر خود را جلب کند و این موضوع را به طوری باید دنبال کند که در عمل همسر ان را حس کند.

وی گفت: دومین موضوعی که باید به دنبال آن باشد این است که در همه حال خوش اخلاق باشد چرا که اخلاق خوش ارامکننده ترین دارو است و همچنین سومین موضوعی که مرد باید در زندگی رعایت کند این است که در تمام زمان زندگانی تلاش کند که اسایش و ارامش خانواده و همسر را فراهم کند و در مسیر گشایش زندگ قدم بردارد.

امام جمعه شهر قدس در خطبه دوم نماز عبادی سیاسی این هفته شهر قدس اظهار کرد: طرحی را کمیته امداد اما خمینی(ره) در شهر قدس به دنبال آ ناست که امید واریم افرادی که تمکن مالی دارند و هر فرد به قد وسع خود در این کار نیک شرکت کند چرا که این افراد در تلاش هستند تا افرادی که بی بضاعت هستند و آبرو دار با حمایت های شما مردم به پابوسی امام رضا (ع) بفرستند که کار بسیار پسندیده ایست.

میراحمدی عنوان کرد: در هفته روبرو مناسبتهایی را داریم که اولین ان فردا است که در چنین روزی در بهمن ماه سال ۵۷ بختیار فرودگاه امما خمینی را به تصرف در آرود و میخواست ک نگذارد هواپیما امام خمنی (ره ) در این فرودگاه بنشیند که این موضوع بتوانست به نتیجه برسد..

وی گفت: انقلاب اسلامی با مشکلات متعددی به پیروزی رسید و امروزدومین روز بهمن ماه است ماهی که یاد اور رشادت ها و حضور پرشور مردم برای به پیروزی رساندن انقلاب است و امید است که مانند همیشه مردم نیز در پای صندوق های رای که کمتراز ۴۰ روز دیگر به آن مانده است عزت و بزرگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان بفهمانند و فتنه های دشمنان به دنبال آن هستند را در نطفه خفه کنند.

امام جمعه شهر قدس افزود: امروز دشمنان با مشکلاتی که در دیگر جوامع ایجاد کرده اند و همچنین یه وجود اوردن داعش و طالبان و دیگر خونخوارانی که برای رسیدن به مقاصد شوم خودشان آن ها را پشتیبانی میکنند به دنبال این هستند که با این فتنه ها قدرت جمهوری اسلامی ایران را تضعیف کنند اما این را بدانند که قدرت الهی و حضور مردم نمیگذارد این دشمنان به خواسته های خود برسد.

وی در ادامه از حضور پر شور کاندیداها برای خدمت تشکر کرد و گفت: اینک برخی افراد به دلایلی یا تایید نشدند و یا صلاحیت شان احراز نشده است که باید در همه حال تما افراد به قانون تمکین کنند و نگذارند بدبینی نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایجاد شود و تمام تلاش خود را داشه باشند که حماسه حضور مردم پای صندوق های رای مانند همیشه تکرار شود تا خاری شود و در چشم دشمنان فرو برود.

میر احمدی در پایان خاطر نشان کرد: باید همه آحاد جامعه در پای صندوق های رای حاضر شوند چرا که با این حرکت عظیم که همیشه مردم ولایت مدار و انقلابی انجام داده اند و دوباره حماسه ای دیگر رقم خواهند زد عزت و بزرگی جمهوری اسلامی ایران دو صد چندان خواهد شد و این کار باعث حفظ و صیانت بیش از پیش انقلاب میشود و امروز آحد جامعه ای نوظیفه ذاتیشان است که از انقلاب و اسلام ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مانند همیشه صیانت کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *