فرمانده انتظامی شهرستان قدس؛

دستگیری سارقان ۱۰ میلیونی اینترنتی در قدس

فرمانده انتظامی شهرستان قدس از دستگیری سارقان اینترنتی ۵۰ و ۱۰میلیون ریالی توسط پلیس فتای این شهرستان خبر داد.

به گزارش قدس خبر -سرهنگ کرمی زند گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت اینترنتی از حساب وی به مبلغ ۵۰ میلیون ریال، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس فتا این شهرستان قرار گرفت .

وی عنوان کرد: پس از اخذ اظهارت شاکی و اقدامات کارشناسی بعمل آمده و استعلام از بانک و کنترل دوربین های مدار بسته مشخص شد شوهر مالباخته پس از به دست آوردن اطلاعات و رمز کارت همسرش اقدام به برداشت مبلغ پنجاه میلیون ریال نموده است .

 فرمانده انتظامی شهرستان قدس تصریح کرد: با هماهنگی های صورت گرفته و کسب دستور مقام قضایی متهم در یک عملیات پلیسی دستگیر و جهت بازجویی به پلیس فتا منتقل شد.

وی بیان داشت: متهم در ابتدا منکر هرگونه برداشت از حساب بانکی همسرش شد اما در بازجویی فنی پلیسی و مواجهه با مدارک و مستندات به ناچار لب به اعتراف گشود و به سرقت از حساب بانکی همسرش اعتراف کرد که در این زمینه پرونده تشکیل و متهم جهت سیر مراحل به مرجع قضایی معرفی شد .

دستگیری سارقان ۱۰ میلیونی اینترنتی در قدس

کرمی همچنین گفت: در پی  شکایت فردی مبنی بر سرقت کارت بانکی و  برداشت مبلغ ۱۰ میلیون ریال از حساب بانکی، بلافاصله با تحقیقات گسترده پلیسی و استعلام از بانک های عامل و بازدید فیلم های دریافتی زمان برداشت از حساب مالباخته، سارق شناسایی و در یک عملیات سریع دستگیر و به اداره پلیس فتا منتقل گردید.

این مقام ارشد انتظامی در پایان گفت: متهم”م-ی” در ابتدا منکر هر گونه بزه انتسابی شد اما با مواجهه با مدارک و مستندات به ناچار لب به اعتراف گشود و  عنوان داشت با همدستی خانمی اقدام به سرقت کارت بانکی مالباخته نموده، که در پی اعترافات متهم بلافاصله با کسب دستور مقام قضایی متهم دیگر پرونده دستگیر و با اعتراف وی به بزه انتسابی پرونده تشکیل و متهمان جهت بررسی بیشتر تحویل مراجع قضایی شدند.

منبع:برنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *