سرهنگ تقی پور گفت: دستگاه های نظارتی بسیاری باید در حوزه اصناف ورود پیدا کنند اما باید طوری رفتار شود که خون شهدا و آرمان های انقلاب اسلامی حفظ شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر،سرهنگ تقی پور، رییس پلیس امنیت تهران،در همایش پلیس و اصناف به مناسبت هفته نیروی انتظامی، اظهار داشت: وظیفه ما ایجاد امنیت اصناف است و این از بند ۳ ماده ۱۲ قانون نظام اسلامی از ابعاد امنیتی حذف شده و ما درصدد برگرداندن این قانون با تلاش های مجلس شورای اسلامی هستیم.
تقی پور بیان داشت: در بحث اصناف صلاحیت فردی و انتظامی و ترافیک  ماموریت های اصلی ماست که به آن اشاره نشده است. باید بررسی صلاحیت فردی اصناف را به دلیل این همه هجمه ای که دشمن از راه های متفاوت وارد می کند، باید مورد توجه داشته باشیم. به طور نمونه در بحث فرهنگی، پوشاک و لباس فروشی ها با انواع و اقسام علائم شیطان پرستی و شعارهای مختلف سعی در تضعیف فرهنگ ما دارد که اصناف باید ورود پیدا کنند و در اینجا هم متولی امر ناجا است.
وی تاکید کرد: دستگاه های نظارتی بسیاری باید در حوزه اصناف ورود پیدا کنند اما باید طوری رفتار شود که خون شهدا و آرمان های انقلاب اسلامی حفظ شود.
سرهنگ تقی پور تصریح کرد: یکی دیگر از حوزه هایی که درصدد تعامل با اصناف هستیم، بحث مانیتورینگ کردن و حذف حضور فیزیکی ماموران از اماکن اصناف است. بر اساس این تعهد ما در واحد های صنفی حساس با نصب دوربین ها و کنترل آن به وسیله ماموران در اداره اماکن و عدم حضور فیزیکی مامور سعی در برقراری امنیت داریم.

 

خبرنگار: معصومه قربانی

انتهای پیام