رئیس اداره اوقاف شهرستان قدس:

درمانگاه خیریه قدس به زودی کلنگ‌زنی می‌شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قدس با بیان اینکه مشکلات اراضی شهر قدس با تعامل مدیران قابل رفع است، گفت: درمانگاه خیریه قدس به زودی کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدیاسین شریفی در دیدار با شهردار قدس ، سیاست اداره متبوع خود را تعامل با ادارات به‌خصوص شهرداری عنوان کرد و اظهار داشت: عمده مشکلات شهر تنها با همکاری و تعامل تمام دستگاه‌های اجرایی قابل حل است و از عهده یک ارگان یا نهاد خارج است؛ بنابراین چنانچه این تعامل وجود نداشته باشد، شهر و مردم صدمه می‌بینند.
شریفی با اشاره به اینکه در خصوص اراضی شهر در گذشته مشکلاتی وجود داشته که برطرف کردن آن زمان‌بر است، افزود: سیاست ما در اوقاف در رابطه با سرانه‌های عمومی این‌گونه بوده که در تعیین کاربری زمین‌ها با شهرداری تعامل داشته و اسناد را نیز بر این اساس صادر می‌کنیم. امیدواریم مشکلات گذشته را با همکاری شهردار قدس برطرف کنیم.
وی در رابطه با زمینه‌های همکاری اداره اوقاف و شهرداری در دیگر بخش‌ها اظهار داشت: سازمان اوقاف یک زیرمجموعه تحت عنوان مؤسسه بنیاد توسعه و عمران موقوفات استان تهران دارد که در زمینه ساخت‌ و سازها در سطح استان تهران فعالیت می‌کند. این مؤسسه در طرح‌هایی که امکان مشارکت وجود دارد طبق دستورالعمل خود سرمایه‌گذاری می‌کند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قدس افزود: یکی از طرح‌هایی که به‌زودی کلنگ‌زنی خواهد شد، احداث درمانگاه خیریه در قطعه زمینی در خیابان دانش‌آموز است که با توجه به کمبود زیرساخت‌های درمانی در شهرستان، به ارتقای سرانه درمانی شهر کمک شایانی خواهد کرد.
شریفی بیان داشت: خوشبختانه در این موضوع شهرداری هم تعامل خوبی داشته و مجوزهای لازم اخذ شده است؛ همچنین روبه‌روی دانشگاه آزاد قطعه زمینی واقع شده که مقرر شده است در این مکان یک مجتمع تجاری و اداری ساخته شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *