به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر به نقل ازخبرگزاری فارس به نقل از جبهه جهانی مستضعفین، شمار زیادی از فعالان فضای مجازی و حامیان حقوق‌بشر در کشورهای مختلف سکوت معنا‌دار مجامع بین‌المللی را در قبال کشتار وحشیانه شیعیان نیجریه محکوم کردند. آنان با اشاره به پوشش وسیع عملیات تروریستی فرانسه توسط رسانه‌های غربی، بی‌توجهی […]

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر به نقل ازخبرگزاری فارس به نقل از جبهه جهانی مستضعفین، شمار زیادی از فعالان فضای مجازی و حامیان حقوق‌بشر در کشورهای مختلف سکوت معنا‌دار مجامع بین‌المللی را در قبال کشتار وحشیانه شیعیان نیجریه محکوم کردند.

آنان با اشاره به پوشش وسیع عملیات تروریستی فرانسه توسط رسانه‌های غربی، بی‌توجهی این رسانه‌ها را نسبت به شهادت ده‌ها مسلمان نیجریایی شرم‌آور و خارج از اخلاق حرفه‌ای دانستند.

کاربران فضای مجازی با تغییر تصاویر پروفایل خود به عکس‌های شیخ زکزاکی و راه‌اندازی هشتگ‌های “من زکزاکی هستم”، “برای زکزاکی دعا کنید” و “قتل عام شیعیان” خواستار آزادی هر چه سریع‌تر وی شدند.

 این فعالان شیخ زکزاکی را «شیر آفریقا»، سردمدار مبارزه با صهیونیسم و حامی مقاومت فلسطین در آفریقا نامیدند و از تمامی مسلمانان سنی و شیعه دنیا خواستند برای آزادی وی دعا کنند.

در ادامه تصاویری را از پروفایل کاربران حامی شیخ زکزاکی مشاهده می‌کنید:

انتهای پیام/