امام جمعه شهرستان قدس:

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تیر خلاصی بر پیکر استکبار و فتنه‌گران خواهد بود

امام جمعه شهرستان قدس گفت: مسئولین باید برای مردم کار کنند و پاسخگوی مردم باشند و مردم نیز باید مشکلات خود را بگویند و مسئولین باید شکایت را به جد دنبال کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین سید ابوالقاسم میراحمدی ظهر امروز در خطبه اول نماز جمعه این هفته شهرستان قدس که در مصلای این شهر و با حضور پرشور اقشار مختلف مردم برگزار شد، اظهار کرد: خودم و همه شما نمازگزاران و مؤمنان را به رعایت تقوای الهی دعوت می‌کنم، چراکه همین تقوا است که در پایان یاری‌دهنده است.

انقلاب از دیدگاه قرآن عبرتی است برای تمام جهانیان و این انقلاب در کشوری رخ داد که تمام جهان برآن نفوذ داشتند، در این هنگام یک عالم ربانی تمامی معادلات دشمنان را برهم می زند و دست نفوذ آنان را برکشور کوتاه می کند و این روز روزی بود که ملت از زیر بار ظلم و ستم حکومت پهلوی نجات پیدا کرد.

و این حرکت انقلابی عبرتی است برای کل جهانیان و مقام معظم رهبری در چنین روزی به جای تکیه بر خلق خدا ، تکیه بر خداوند نمود و ایمان خویش را به خداوند از دست نداد و بر مردم امید داشت، لذا رهبری انقلاب فرمود مردم این انقلاب متعلق به ملت اسلامی است.

مسئولین همه باید در خدمت مردم باشند که این سخن امام (ه) بود فرمود این انقلاب، انقلابی بود که توسط خود مردم پایه گذاری شد و مردم این انقلاب را از خود می دانند، این مردم همیشه حاضر در صحنه پس انقلاب نیز این حرکت شکوهمند را رها نکردند.

ما همه آماده می شویم برای روزی که باید ادای وظیفه کنیم همانطوری رهبری انقلاب فرمود که من به شما عرض بکنم، به حول قوه ی الهی ۲۲ بهمن امسال از آن ۲۲ بهمن های تماشایی خواهد بود.

مسئولین باید برای مردم کار کنند و پاسخگوی مردم باشند و مردم نیز باید مشکلات خود را به مسئولین بگویند و مسئولین باید شکایت را به جد دنبال کنند.

افرادی که زیر ساخت شهری را بهم ریخته اند و توجه چندانی نداشته اند و امروز مردم را درگیر مشکلات و معضلات شهری کرده اند و بسیاری از پرونده های قضایی به دلیل اختلاف مبنی بر کوچه های باریک و ساخت و ساز های غیر مجاز و عدم رعایت استانداردهای شهری است.

ملتی که به پاخواست در برابر اسرائیل غاصب و صداهای مردم در چنین روزی بلند شد و فریاد سردادند و شعار مرگ بر آمریکا بر زبان آوردند و در روز ۲۲ بهمن مردم به گوش تمام استکبار جهانی خواهند رساند و تیر خلاصی بر پیکر استکبار و فتنه‌گران خواهد بود.

انتهای پیام/

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *